На тернопільських комунальників за неповний місяці жалілися 62 рази

Уже 20 днів тернополяни можуть повідомляти органи місцевого самоврядування про актуальні проблеми у місті через онлайн-сайт «Відкрите місто».

«Ця платформа дає можливість жителям зафіксувати будь-яку проблему у Тернополі та відправити її на сайт http://opencity.in.ua, звідки звернення потрапляє до виконавця, – розповідає міський голова Сергій Надал. – Важливим є те, що користувач може напряму спілкуватись з виконавцем та, у разі потреби, повторно відкрити заявлену проблему».

Наразі сайт у Тернополі працює уже 20 днів, з яких перші два тижні – у тестовому режимі. Станом на сьогодні на сайті зареєструвалося 314 користувачів, з яких 304 активні, 5 неактивні та ще 5 відключені. Зі сторони виконавців зареєстровано 39 організацій – це структурні підрозділи ТМР, комунальні підприємства, а на початку грудня були додані ще лікувальні заклади та ЖЕКи.

«Сайт створений в першу чергу для того, щоб оперативно інформувати місцеву владу про проблеми та швидко їх вирішувати, – пояснив помічник міського голови Максим Черкашин. – Інформацію про проблему мешканці розміщують самостійно, перед цим потрібно лише зареєструватися. Сьогодні на розгляді перебуває 62 звернення, з них 34 закритих, 15 в роботі та 13 відкритих, тобто таких, які ще не прийняті в роботу,

Найпершу проблему, яку вирішили завдяки платформі – це відсунутий каналізаційний люк на вулиці Соломії Крушельницької.

«Платформа «Відкрите місто» доповнює ті інструменти, які вже є на сьогодні – сайт міської ради з рубрикою «Питання-відповіді», сайт міського голови Сергія Надала з можливістю залишити скаргу чи прохання, сторінки відділів та управлінь в соцмережі FB та інформаційно-довідкова служба міської ради 15-80. Це полегшує комунікацію між працівниками ради та громади і дозволяє швидше вирішувати проблеми, – додає Максим Черкашин. – У свою чергу мешканцям потрібно також розуміти, що платформа «Відкрите місто» – це лише інструмент комунікації між мешканцем та виконавцем і не завжди проблеми можна вирішити одразу, наприклад такі, як ремонт доріг чи будинків».

Коментарі вимкнені.