На Великдень жінка без рук від народження охрестила донечку

У сім’ї Віри та Петра Омельчуків другий день Великодних свят збігся із знаменною подією в родині.

Подружжя із села Залісці Шумського району цього понеділка охрещує новонароджену донечку.

«Єва народилася здоровою дівчинкою, хоча всі переживали, чи пологи пройдуть добре. Правда, я мала сильний токсикоз, але свідомо ніяких медикаментів не вживала, щоб маляткові не зашкодити», каже породілля.

Віра Омельчук від народження немає рук. Але вона не вважає себе інвалідом. Ноги замінили їй руки. Ними пере, прасує, готує їсти, пише, бере мобільник, навіть вишиває. Ногами вишила десятки рушників і серветок. А ще вона керує «Таврією», подарованою обласною владою, опанувала мистецтво макіяжу. Усі дівчата до неї ходять, як до косметичного салону.

А минулої осені Віра вийшла заміж за односельця Петра. На весіллі він піднімав келих рукою, а вона – тримала святковий фужер міцно затиснутими пальцями ноги. Тоді ж наречений надів їй обручку на золотий ланцюжок.

Великодний дух витає нині над молодою сім’єю Омельчуків, у далекій, за 120 кілометрів від Тернополя, сільській глибинці. Це там, де Божа благодать і де двоє збудували собі у душах спільний храм любові. Це вона, любов до життя допомогла сильній духом жінці подолати недугу і таки знайти своє щастя.

Віра зуміє його зберегти, оте здобуте нею щастя. Бо поруч – надійна рука Петра і ніжний дотик охрещеної сьогодні їхньої донечки Єви, – пише Укрінформ.

Коментарі вимкнені.