Малашівці очистять від сміття

3 квітня 2011 року міський голова Тернополя Сергій Надал зустрівся з громадою села Малашівці. З першого дня роботи Сергій Надал підтримував постійний зв’язок з сільським головою, а сьогодні зустрівся з громадою для інформування про хід виконання попередніх домовленостей та виявлення проблемних питань співпраці.

“Сьогодні ми приїхали до Вас не з пустими обіцянками, а з конкретними пропозиціями. У бюджеті міста на 2011 рік передбачено кошти на соціально-економічний розвиток Малашівців, продовження заходів з рекультивації сміттєзвалища“, – відзначив Сергій Надал.

Міський голова зауважив, що у співпраці з Державним агентством України з інвестицій та розвитку в рамках Національного проекту «Чисте місто», буде побудовано сучасні сміттєпереробні заводи у 10 містах України. Один з перших – для потреб Тернополя. Міський голова запевнив громаду Малашівців, що завод буде побудований не на території їхнього села. При цьому роботи з рекультивації діючого сміттєзвалища продовжуватимуться.

Активісти Малашівецької громади розповіли міському голові про проблеми села та сміттєзвалища. Одразу спільно з громадою села було намічено шляхи їх вирішення. Зокрема було вирішено впорядкувати графік вивезення сміття з Тернополя, забезпечити контроль несанкціонованого вивезення сміття від фізичних осіб, прибрати від сміття прилеглу до сміттєзвалища територію. Прийнято рішення до  кінця квітня провести наступну зустріч, на якій узгодити план рекультивації сміттєзвалища та визначити терміни і зміст подальшої співпраці громад Тернополя та Малашівців.

Коментарі вимкнені.