На американському аукціоні продають печатку дивізії «Галичина»

Сенсаційний лот вигулькнув на одному північноамериканському аукціоні. Анонімний продавець виставив, як стверджується, оригінальну печатку дивізії «Галичина». Стартова ціна – 294 долари плюс аукціонні збори та податки. Опубліковані фотографії. Експерти в шоці. Дехто говорить, що то оригінал, інші, що майстерно виготовлена підробка. Ніхто не здатний публічно щось заявити. Зрозуміло, потрібна експертиза і детальне вивчення, – повідомляє Тернопільський край.

Але, зробить це лише той, хто викупить лот.

Вже зрозуміло, що почнуться певні інтриги…

Як виявилося, сучасні українські історики виявилися абсолютно не готовими до появи речей такого рівня. Обмаль літератури, документів. В архівах традиційно обмежений доступ. Та і шукати в українських сховищах щось про дивізію «Галичина» – марна справа. Основний масив документів на Заході та в Росії.

Росіяни і не приховують того факту, що всі зібрання стосовно України у них засекречені. Особливо ОУН-УПА, дивізія «Галичина». Якщо туди когось і допускають, то лише штатних сексотів ФСБ для створення чергових антиукраїнських страшилок, що лише розколюють Україну. На те все і розраховано…

Не забувайте, що у спадок від КДБ росіянам дістався потужний відділ «Н» – націоналіст, з розгалуженою агентурною мережею, у тому числі в Україні. Якщо хтось думає, що та система контролюється салагами з потішного СБУ, той глибоко помиляється… Просто проаналізуйте сумну долю всіх провідних націоналістичних партій і уважно придивіться до деяких очільників однієї нині дуже перспективної і поки непоганої патріотичної партії. Просто настане певний момент, буде віддана чітка команда. А схема вже відпрацьована…

Їх дуже легко вирахувати за шаблонною поведінкою. Хто найбільше кричить, найбільший патріот і професійний невдаха, який, тим не менше, здатен на стрімку кар’єру…

Тому не слід виключати і певних багатоходових операцій як російських, так і американських спецслужб, спроможних як  виготовити майстерні фальшивки, так і хитро виставити на продаж оригінальні речі… Тут слід дивитися на те, що почнеться довкола. Які фігури і звідки засвітяться… Яка політична мета в міжнародному масштабі переслідується…

Це і є реальна геополітика, в якій, на жаль, Україна, завжди використовується втемну. У нас іноді виникає враження, що в державі просто відсутні спеціально підготовлені для виконання масштабних завдань кадри. Спасибі, надивилися! Одні практично відкрито працюють на Росію, інші – на Захід. Аналітиків-міжнародників давно перетворили в дешевих піарників.

В результаті, нам кидають наживки, які наші владоможці щиро ковтають. З гачками. І завжди настає ситуація, коли невидима мотузочка смикається… Ото і вся «велика українська політика». Фактично, нами правлять таранки. Чи маріонетки. Зрозумійте і возрадуйтеся!

Як сказав один генерал – працювати ні з ким! Кругом одні зрадники… Гірка, але правда…

Весела міжнародна команда журналів «Музеї Україна» і «Нова Січ», вже кілька разів опинялася в не дуже нам зрозумілих епіцентрах якихось спецоперацій. Як завжди вони відбуваються напередодні певних політичних змін. Уже напрацювали досвід. Враховуючи те, що ми нікому ніяких підписок не давали, грошей не отримуємо, можемо поділитися спостереженням – залишилося максимум півроку. А може вже й менше…

Барометр безпомилковий. Міжнародний антикварний ринок. Дивні знахідки. При цьому, ніхто ніколи не вирахує джерел виникнення лотів і інформації…

Про що вже кілька місяців пише журнал «Музеї України»? Танки-сейфи СС поблизу Вервольфу. Аненербе. Архіви Рейху. Бункер СС в Альпах. Картини Менгеле.  Схрон і архів СБ ОУН на Західній Україні. Виникнення ймовірного прапору дивізії «Галичина». Тепер ось печатка… І згадайте певні виборчі гасла переможців…

Даємо анонс: чекайте сенсацію про законсервоване сховище Сталіна в Європі…

Ми журналісти. Здобувати і оприлюднювати інформацію – наша робота. Жаль, що майже ніхто у владі не здатен на аналіз фактів…

Ну, а ймовірну печатку дивізії Вафен СС «Галичина» спробуємо викупити. І вивчити. Якщо комусь це вдасться…

Шоу триває… Глядачів, які в темі, бракує…

Віктор Тригуб, редактор журналу «Музеї України», ветеран Другої Холодної війни

 

Коментарі вимкнені.