На тернопільсько-італійському концерті люди підспівували і обнімались

Солістка італійського дуету “Comaneci” зізналась у Тернополі, що знає значення слів «водка» і «вода». І дуже важливо не переплутати ці два поняття.

Спільний концерт тернопільського гурту «Називний відмінок» та італійського інді-фолк дуету “Comaneci” відбувся у п’тницю, 8 квітня, в арт-кафе «Коза». Першим на сцену вийшов тернопільський гурт. В солістки – романтичний образ: біле легеньке вишукане платтячко, взуття на підборах. Хлопці, гітарист та барабанщик, також одягнені у світле. В акустичному варіанті гурт виконав як добре відомі хіти з власного репертуару, так і свіжіші композиції. Протягом виступу солістка Оксана Балуцька підтримувала діалог з залом, закликала співати разом з нею мелодію свіжої Весняної пісні, люди охоче підспівували. Дехто під музику «Називного відмінка» танцював.

В залі було чимало прихильників творчості гурту, тому «Називний відмінок» зустрічали дуже тепло, вигукували назви пісень та прохали виконати їх. Втім, солістка гурту вирішила не затягувати виступ, щоб дати можливість виступити гостям італійцям.

– То виходить так, що гості прийшли, а я навіть не даю їм сісти, – жартує Оксана Балуцька. – я вже чула попередньо “Comaneci”, вони класні.

Солістка італійського гурту тисне руку тернополянці Оксані Балуцькій і дякує.

Сценічний образ солістка “Comaneci” кардинально відрізнявся від образу попереднього гурту. На сцену жінка вийшла, здавалось, у повсякденному одязі, в чорних вільних джинсах, спортивному светрі, черевиках. Коротка зачіска створювала чоловічий образ. Втім, голос у вокалісти – напрочуд жіночний, ніжний, але, попри те, сильний.

З присутніми говорила англійською.

– Українською я знаю тільки слова «сад» і «хвора», – каже співачка, – і навіть не питайте мене чому ці слова, сама не знаю.

Вокалістка італійського гурту розповіла присутнім, що традиційно грає разом зі своїм другом, який творить електронну музику, але оскільки його не було, то її гітару доповнювали звуки електронної музики з платівок, які виконавиця періодично змінювала. Пісні з репертуару «Comaneci» – романтичні, ліричні. Здавалось, жінка на сцені входить в стан трансу, з якого виводили її лише бурхливі оплески присутніх. Співачка тепло усміхалась і казала українською «дякую».

Кілька разів люди із залу просили виконати ще одну, і ще одну пісню. Італійка дуже тішилась і перепитувала «Справді?». Здавалось, їй не вірить, що присутнім вона сподобалась.

Після виступу солістка “Comaneci” спілкувалась із тернополянами, обіймала декого з них, продавала диски гурту, ділилась враженнями. За столиком її з братом чекав червоний борщ з пампушками.

Текст: Кароліна Говірка

Фото: Андрій Янович

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


-1 thoughts on “На тернопільсько-італійському концерті люди підспівували і обнімались

  • 10:03 | 12.04.2011 о 10:03
    Permalink

    Класний текст і супер фото!

Коментарі вимкнені.