“Опілля” це престижна європейська класика

Споживачі живого пива від торгової марки «Опілля» ті, котрим доводилося пробувати пиво з інших “класичних” “пивних” країн таких, як Англія, Чехія, Німеччина, відзначають, що “Опілля”смакує так, як відомі іноземні торговельні марки. Зокрема, справжні естети пива вказують на схожість смаку пива «Опілля», наприклад, з англійським золотим елем, добре відомою вірменською “Кілікією” чи чеським лагерем.
Очевидно, що така подібність зумовлена технологіями виробництва. Адже поважні європейські пивовари, дотримуються класичної схеми виготовлення пива. Таку ж зберегли і на “Опіллі”. Не секрет, що виробництво українського пива своїм корінням сягає європейських традицій. Комусь, як от на пивоварні “Опілля”, вдалося їх зберегти. А хтось у погоні за швидкими прибутками, зробив вибір на користь “прискорених технологій”, що, безумовно, не могло не вплинути на смак.
Нині споживач шукає на ринку нові та оригінальні, рідкісні сорти пінистого напою. Але завжди переконуєшся, що все нове, – це добре забуте старе. Можливо, серед усього різноманіття “Опілля” обирають не відразу, але коли це пиво спробувати хоча б раз, то вже не забудеш неповторного м’якого живого смаку класичного європейського пива.
Вип’єш бокал “Опілля”, і наче погуляв по “пивній карті” Європи. Воно і не дивно. Вся справа у складових і технології. Ті, хто не зіпсував технології виготовлення класичного пива, готують однаковий якісний і смачний напій. До його складу входять лише солод, ячмінь та вода. А покупець, що вже переситився різними екзотичними “присмаками” повертається до європейської хмільної класики.
Звичайно є і своя особливість, через яку “Опілля” не сплутаєш ні з чим іншим. Це пиво для задоволення, з легким хмільним смаком. Від нього не болить голова. Це пиво для гурманів та естетів, і водночас для всіх, хто просто любить добре класичне європейське пиво.
На “Опіллі” є всі можливості, щоб варити справжнє європейське пиво. На заводі пиво, як і сотні років тому доброджує у підземеллях із спеціальним температурним режимом, використовується тільки якісна сировина і жодної “хімії”.
Нещодавно пивоварня порадувала своїх прихильників відновленням виробництва двох сортів пива, які випускалися раніше. Це темне живе пиво “Княже” – напій для справжніх поціновувачів пива. Від цього сорту пива віє духом давнини і шляхетністю. Разом з тим, найбільше позитивних вражень, очевидно, викличе відновлення виробництва пива “Жигулівського”. Багатьом з нас це пиво нагадує молодість. Дехто пов’язує його з радянськими часами, адже це була найбільш популярна марка на теренах СРСР. Проте навіть “Жигулівське” має цілком європейські коріння. Починали його варити, як пиво “Віденське”
Коли сидиш літнього вихідного дня за столиком і повільно смакуєш “Опіллям” розумієш, що не тільки споживаєш корисне, справжнє, живе, не тільки торкаєшся історії рідного краю і традицій пивоваріння Європи, але й відчуваєш, що долучився до чогось престижного. Споживати своє, національне з європейською якістю є обов’язково престижним. Тож, тому, хто ще не спробував “Опілля” рекомендуємо зробити це ближчим часом і також відчути себе людиною, що торкнулася чогось престижного та європейського.

Коментарі вимкнені.