Ярослав Яковлєв: «На «Містер Тернопіль 2012» ми дамо можливість бодибілдерам заробити гроші»

Наступного року у Тернополі мають відбутися грандіозні змагання з бодібілдингу, які  будуть незалежними від жодної з федерацій. Організатори обіцяють яскраве шоу, якого не було ще в Україні. Що готують організатори заходу для шанувальників силових видів спорту розповів автор ідеї Ярослава Яковлєва.

– Пане Ярославе, кого плануєте запросити на змагання?

– Я  планую  запросити  кращих ,на мою думку, Українських бодібілдерів з УФББ,НАББА,ВАББА,ВБПФ . Це: Кухарчук Андрій, Валерій Сюткин, Яцюк Сергій, Духота Сергій, Коптенко Валерій, Бекоєв Михайло, Кузьмін Михайло, Скороход Павло, Андрій Кисіль, Роман Гаврищук, Вячеслав Волосов, Олександр Слободянюк та Володимир Горай.

Я також планую  виступити на шоу, оскільки  вважаю, що я в хорошій формі і зможу гідно представити Тернопіль та СК  «Сатурн»  на  шоу. До того ж є ще досить часу  щоб додатково покращити форму.

– За яким критерієм буде обирати кандидатів?

– Погляньте на список можливих учасників і Ви зрозумієте якими критеріями я керувався. Я обирав атлетів з найбільш ідеальною, естетичною м’язовою масою, сепарацією, венозністю, симетричністю, адже це має бути шоу, яке я, сподіваюся, сподобається громадськості.

– З ким вже вели переговори? Хто погодився?

– Наразі Олександр Слободянюк узгоджує можливість виступити на  «Mr.Тернопіль 2012» з IFBB. Якщо шоу провести восени, то не зможе приїхати Кузьмін Михайло. Валерія Сюткіна з Миколаєва влаштував би початок листопада. Дав згоду Андрій Кисіль. Чекаю відповідь від Андрія Кухарчука. Однак поки ще немає запланованої суми, для призового фонду, домовлятись із іншими рано.

– Чому ви вважаєте, що ці змагання зацікавлять атлетів?

– Це шоу пропагуватиме бодибілдінг як спосіб тримати себе в хорошій фізичній та емоційній формі. Шоу має на меті дати можливість атлетам, що братимуть участь в шоу можливість заробити. Якщо вдасться зібрати призовий фонд, власне над цим я зараз і працюю, то приїхавши на шоу атлет зможе скажімо  виборовши 1 місце отримати 2000 у.о., 2 – 1500, 3 – 1250, 4 – 1000, 5 – 750, 6-  500, 7 – 250, 8 – 250, 9 – 250, 10 – 250  у.о. Вважаю, що це мало би зацікавити атлетів.

– Хто є вашими партнерами, на чию допомогу будете розраховувати?

– Наразі моїми  партнерами  є: культове  місце Holiday Concert Hall, найбільший  концерт хол та нічний клуб Західної України, 500 посадочних місць. Та ще   одне культове місце Тернополя, що приваблює тільки тих, хто на 100% серйозно ставиться до своїх тренувань СК «Сатурн». В клубі тренувались та тренуються чемпіони та призери чемпіонатів Світу,Європи, України з бодибілдінгу та пауерліфтингу.

Тренер МСМК, рекордсмен області, чемпіон України й Тернопільської області з пауерліфтінгу у ваговій категорії до 125 кг Сергій Крамар. До речі, Сергій один з суддів  шоу.

Нещодавно член клубу Сатурн, Артем Коник став абсолютним чемпіоном Європи з пауерліфтингу у ваговій категорії до сімдесяти п’яти кілограмів з результатом 830 кг! Можливо, він в рамках шоу продемонструє свої неймовірні досягнення.

Та головний медіа партнер шоу –  інформаційний портал kulturizm.info.

– Чи будете брати за приклад якісь схожі іноземні фестивалі? Які?

– Безумовно дивлячись ту ж «Олімпію» я звертаю увагу на такі речі, скажімо, як освітлення,звук, оздоблення, декорації, які мені подобаються,і які я, як організатор проекту хотів би втілити в «Mr.Тернопіль» .

Підготував Антон Павленко, kulturizm.info

Коментарі вимкнені.