Працівники податкової міліції Тернопільщини знешкодили міжрегіональну тіньову схему

Працівники податкової міліції ДПА в Тернопільській області знешкодили міжрегіональну тіньову схему, яку застосовували службові особи одного із тернопільських підприємств, складаючи фіктивні документи про здійснення неіснуючих фінансово-господарських операцій щодо придбання товарно-матеріальних цінностей у підприємств з ознаками фіктивності із сусідніх областей на суму близько 20 млн. грн.

В результаті злочинних дій до бюджету не надійшло понад 7 млн. грн. податку на прибуток та податку на додану вартість.

Слідчим відділом податкової міліції стосовно керівників підприємства та їх посібників порушено кримінальну справу за фактом умисного ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах за ч.3 ст.212 Кримінального кодексу України.

Крім того, під час обшуків у кабінеті директора одного із підприємств виявлено прихований сейф, який містив договори депозиту на загальну суму близько 1,5 млн. грн. Податківцями вилучено грошові кошти у національній та іноземній валютах, гладкоствольну вогнепальну зброю, печатки суб’єктів господарювання та штампи-факсиміле підписів, документи, які свідчать про протиправну діяльність, спрямовану на умисне ухилення від сплати податків, системні блоки персональних комп’ютерів, лазерні диски та мобільні телефони.

З метою відшкодування завданих державі збитків накладено арешт на особисте майно директора, а також на майно підприємства в сумі близько 17 мільйонів гривень – повідомили в управлінні податкової міліції ДПА в Тернопільській області.

Comments are closed.