В інтернет-клубі грали на гроші

Прокурор Шумського району Віталій Сидоров порушив кримінальну справу за фактом організації грального бізнесу одним із закладів райцентру

Прокуратурою Шумського району проведено перевірку в діяльності одного з інтернет-клубів у районному центрі, в процесі якої встановлено, що метою функціонування даного закладу є надання платних послуг в сфері грального бізнесу. Працівники прокуратури виявили : грали на гроші в цьому клубі не лише дорослі. На час проведення перевірки, ігровими програмами для виграшів грошей користувався і неповнолітній. Ставки ставились в межах 100 гривень.

Прокурором встановлено , що заклад функціонував без жодного дозволу. Адміністратор інтернет-клубу теж працював неофіційно, без укладення договору на працевлаштування. За попередніми даними власник клубу — тернополянин.

Проведеним комп’ютерно-технічним дослідженням та висновком спеціаліста встановлено, що жорсткі диски 7-ми системних блоків містять ігрові програми «CoolFire», «DUOMATIC GAMES», «Igrosoft», «VIS-Games», «Superomatic-Casino» та інші, які використовуються для проведення ігор з метою отримання прибутку.

Розслідування у справі триває, – повідомляє  прес-служба прокуратури області.

Коментарі вимкнені.