У Тернополі маршрутки окупували ОДА та СБУ (фото, відео)

З 12.00 у центрі Тернополя та на Східному біля будівлі СБУ – неспокійно. Вулицями їздять колони маршрутних автобусів та безперестанку сигналять, особливо під адміністративними будівлями, зокрема під прокуратурою та ОДА.

Під ОДА та СБУ деякі маршрутки стоять ширенгами. Таким чином перевізники висловлюють свою підтримку Євромайдану та висловлюють протест проти безчинства у державі.

Ще зранку, їдучи о 9.00 на роботу в маршрутці, я чула розмову водія, який попереджав колегу про те, що сьогодні, після наради керівництва, можливо доведеться пікетувати, а може й їхати до Києва. Водій піджартовував над колегою, щоб той попросив жінку наготувати теплі шкарпетки.

О 12.00 в центрі міста я почула, як клаксонять автомобілі. Згодом побачила, що це маршрутні автобуси.

П’ять з них їздили колами повз прокуратуру та міську раду (вул.Листопадова), повертали до РАГСу, звертали до ОДА (вул.Грушевського), і знову на вул.Листопадову. При цьому вони безперестанку сигналили.

Згодом я побачила мовчазні і пусті маршрутки і біля ОДА. Тут вони уже стояли рядочком. Водії зібралися в одній-двох машинах. Інші ж стояли пусті. Колеги з TV-4 розпитали в одного із водіїв, чому вони сьогодні тут. Він пояснив, що прийшли сюди добровільно, після того, як на нараді перевізників було вирішено підтримати Євромайдан.

Згодом на сайті detransport.com.ua я побачила велике скупчення маршруток і перед будівлею СБУ на проспекті Степана Бандери. Близько 13.00 там вже стало пусто. Поменшало автобусів і перед ОДА. Мабуть, показавши свій протест, водії приступили до роботи, адже у них триває робочий час.

Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.