При оформленні «Карти тернополянина» – отримайте 10 гривень на рахунок

Усі тернополяни та жителі громад, що приєдналися до Тернопільської міської об’єднаної територіальної громади, які заповнять анкету для виготовлення електронного квитка «Соціальна карта тернополянина» з 15 квітня до 15 травня 2019 року включно, автоматично отримають на баланс карти 10 гривень. Скористатися цими грішми вони зможуть для оплати проїзду у громадському транспорті міста Тернополя.

Як ми вже повідомляли, з 15 квітня цього року вартість виготовлення електронного квитка «Соціальна карта тернополянина» буде змінена і становитиме 65 гривень. Ті, хто ще не виготовив електронний квиток «Соціальна карта тернополянина», зможуть  заощадити, скориставшись цією акційною пропозицією. Враховуючи те, що 10 гривень будуть автоматично зараховані на баланс картки, вартість виготовлення електронного квитка «Соціальна карта тернополянина» складе всього 55 гривень.

Для виготовлення карти потрібно попередньо оплатити її вартість (з 15 квітня – 65 гривень) за банківськими реквізитами, які залишилися незмінними: ТОВ «Системний зв’язок», р/р 26000055112638 в Тернопільській філії КБ «Приватбанк», МФО 338783, код ЄДРПОУ 37838893; призначення платежу: за виготовлення карти для (ПІП особи, котрій виготовляється карта) та підготувати пакет документів. Оформлення електронного квитка «Соціальна карта тернополянина» на сайті fayna-karta.te.uaпередбачає оплату за виготовлення карти у вказаному розмірі безпосередньо на сайті.

Коментарі вимкнені.