Сергій Притула обурений новиною про себе на каналі ICTV

Пост із Facebook про пробите колесо в орендованій машині, якою керував Сергій Притула, сьогодні підхопили чимало сайтів. Але деякі ЗМІ переборщили із заголовками, чим викликали обурення у Сергія. 

Зокрема, телеканал ICTV подав новину під заголовком “Притула потрапив у ДТП”. Можна лише здогадуватися, як подібна публікація розхвилювала близьких Сергія.

    • Коли у мене виникають якісь проблеми із колегами по холдингу, я звертаюсь у піар-відділ Нового каналу і наші золоті дівчатка розрулюють усі непорозуміння, — прокоментував новину Сергій Притула. — Зараз я хочу зекономити час усім і скоротити дистанцію до мінімуму. Колеги з інтернет-версії “Факти ICTV”, ви дов…би! І автор статті і шеф-редактор, який цей матеріал пропустив. Ваш майстер-клас, як з веселої історії про те, як я пробив колесо, намалювати заголовок, який приверне увагу – вдався. Мені вже друзі і родина телефон обірвали. Заголовок читали і в паніці набирали, не заглиблюючись у матеріал! Я не дивуюсь коли таку галіматню пишуть жовті сайти, їм на роду написано перекручувати факти і бути проклятими. Але ви!!!! Коротше, колеги. Що робити, ви знаєте. Або обіцяю, що буде весело. Дякую”.

      Нижче подаємо пост, де Сергій Притула описує пригоду із пробитим колесом.

загрузка...

Comments are closed.