Сергій Надал навмисне забрав з рейсів маршрутки, щоб згодом підняти вартість проїзду!?

Тернополяни буквально атакують сайт міської ради з приводу зняття частини маршруток. Пише Антон Марчевський у групі Бойкот маршруток в Тернополі.

Те ж саме – у соціальних мережах. Все б нічого, адже кількість тролейбусів зростає. Насправді ж автобуси знімають саме з тих маршрутів, які найменше дублюють тролейбуси.

Ось що пишуть на сайті мерії у розділі “Питання – відповіді”:

Галина: “Я живу на вулиці Корольова. Добратись після 6 години чи у вихідні будь-куди неможливо, а якщо знімуть ще номер 30 і 36, то скажіть, будь ласка, як добратись додому?”

Ірина: “Шановне керівництво! Чи буде курсувати хоча б якийсь тролейбус від вул. Збаразької по пр. Злуки і на Східний масив? Якщо зменшили кількість автобусів 36 маршруту, то відновіть рух 4 тролейбуса, який раніше курсував з ринку, через ж/д вокзал по пр. Злуки та на Східний”.

Василь: “Скажіть, будь ласка, які тролейбуси їздять по вул. Лучаківського, якщо ви забрали з неї 5 маршруток з 10?”

А такі коментарі у спільноті “Транспорт Тернополя”, що в “Контактах”:

Паша Лотоцький: “А тепер питання: який тролейбусний маршрут ходить з дружби до 6 магазину?”

Іван Рудакевич: “Тролейбуси заміняють маршрутки – це позитив. Але навіщо знімати автобуси з маршрутів № 2 і 34? З Білої вранці без цього важко виїхати. А тепер взагалі буде… Про №31 теж слів немає. Він після 18:00 просто не функціонує. Фактично з Дружби до кемпінгу добиратися треба з пересадками. А тут ще зняли два автобуси”.

Тьома Антонів: “34 і так один їздить, і його забрали?! А 2 тільки один їздить в Білу до меблевої фабрики і його теж скоротили, то спробуйте зранку тим 2 виїхати звідти, і того лишилось дві 2. Навіщо це робити?!”

На думку тернополян, які коментують дані повідомлення, це зроблено з однією метою, щоб показати тернополянам: “а бачите, без маршруток – ніяк, навіть тролейбуси не допомагають”, і підняти вартість проїзду в маршрутках.

Коментарі вимкнені.