Школяр із Тернополя поділився у листі в рідну школу, як він навчається в Америці

Школяр із Тернополя Денис Коломийчук зараз вчиться за спеціальною програмою у США. Нещодавно він надіслав у рідну Тернопільську спеціалізовану школу №5 із поглибленим вивченням іноземних мов листа про те, як триває його навчання.

“Привіт всім!
Останній лист був написаний мною аж два місяці тому. За цей час відбулось багато цікавих подій. Щодо навчання – все добре. Середній бал по успішності в мене вище 90 балів. Нещодавно отримав запрошення на зібрання – як один з кращих учнів школи. Дуже цікаво буде відвідати цей захід. Окрім того, я є учасником бізнес клубу Frederick high school. Минулого місяця відбувся конкурс серед різних шкіл нашого регіону, де я зайняв третє місце. Тепер маю приймати участь у Денвері на рівні цілого штату.

Однією з головних подій була поїздка в Лос-Анджелес. Ця подорож була найкращою в моєму житті. Величезна кількість вражень і просто незабутній час. Ця поїздка тривала три дні. Розпочалася вона 19 січня в 4:00. Я, декілька інших студентів та мій координатор виїхали в аеропорт і через пару годин ми вже були в Каліфорнії. Ми відвідали Голлівуд, а потім мали декілька воркшопів. На наступний день ми були в музеї толерантності, пізніше поїхали на “Santa Monica Beach”. Там було багато атракціонів, туристів і просто було дуже красиво. На завершення ми поїхали до океану, де прогулювалися набережною. В цей же день всі полетіли назад у свої штати.

Після цього в мене був місяць школи і 22 лютого розпочалась моя друга подорож. Це була поїздка в Філадельфію(штат Пенсильванія), і це був перший раз коли я летів літаком сам без супроводу і знайомих. Для мене – хороший і цікавий досвід. Ці декілька днів я жив у хороших друзів своїх батьків і дуже багато чого побачив у Пенсильванії. У цій сім’ї було троє дітей, один з яких мого віку. В перший же день, я з ним був в українській школі, там вчили українську мову, літературу, історію, культуру. Більшість вчителів, які викладали в цій школі були вчителями в Україні, декілька років назад переїхали в Америку і зараз живуть тут. Також в тому місті є українська церква і українські магазини, навіть банки.

На наступний день ми поїхали в Нью Йорк. Це одне з найцікавіших міст, де я був. Зі всіх боків тебе оточують величезні будівлі. В Нью Йорку є багато українських місць, наприклад, ми були на вулиці, де був і український ресторан, який ми відвідали. Також були на одній з найдорожчих вулиць світу у районі Манхеттен. Незабутні також враження від відвідин хокейного матчу НХЛ у Філадельфії.

Моя наступна подорож буде в квітні, і я побуваю в одному з найбільших міст Америки – Чікаго. Це буде остання зустріч зі всіма іншими студентами по обміну і після цього в нас вже не буде ніяких великих зустрічей в Америці. Третього червня – це дата, коли я вилітаю з Колорадо і проводжу ще один день в Вашингтоні, а потім вже вертаюся додому. Мені залишилося вже менше трьох місяців бути в Америці, але у мене ще є тут багато цікавих справ, які я планую зробити. Одна з них – це влаштування благодійної акції в школі і в інших місцях для зібрання коштів в притулок для тварин. Зараз я активно працюю над цим. В наступному листі я опишу свій досвід в організації цієї благодійної акції, розкажу як це все було. Протягом наступних трьох місяців у мене ще буде дуже багато всього цікавого, тому, думаю, буду мати ще про що вам написати!!! Вітання всій п‘ятій школі, своєму 10-А, друзям та знайомим!!!

З повагою, Денис Коломийчук
High Frederick school,
Dacono, Colorado”

Коментарі вимкнені.