Сотні людей прийшли у Білий дім на представлення Олега Сиротюка (фоторепортаж)

Близько триста людей прийшли у Білий дім, щоб засвідчити свою повагу чи нагадати про себе новому голові ОДА Олегу Сиротюку.  Але представлення нового очільника Терноіпльщини  розпочалось майже із годиною запізнення. Як пояснювали журналістам, очікували гостя з Києва – Віце-прем‘єр-міністра України Олександра Сича.

Представляли Олега Сиротюка  голова Штабу національного спротиву Володимир Стаюра, голова обласної ради Василь Хомінець, голова міської ради Сергій Надал та Віце-прем‘єр-міністр України Олександр Сич.

Розпочав  урочистості  Віце-прем‘єр-міністр України  із зачитування указу про звільнення Валентина Хоптяна з посади голови ОДА. Зал це прийняв оплесками. Ще більше оплесків викликало зачитування указу про призначення Олега Сиротюка на цю посаду.

Новий очільник області подякував усім за підтримку та за довіру такої почесної і важливої місії, як розвиток регіону.

“Ми зараз на тому історичному етапі, коли повинні зрозуміти, що українська нація стала ліпшою, кожен з нас став ліпшим, ми змінили суспільну свідомість, ми забрали в людей страх, але додали віри, – сказав голова Тернопільської облдержадміністрації. – В цьому заслуга кожного з нас, кожної людини, яка не покладаючи рук, ризикуючи життям та здоров’ям, боролася за краще майбутнє”.

Олег Сиротюк закликав усіх піднятися та почати розбудовувати омріяну державу в якій будуть рости наші діти.

Керівник області пообіцяв зробити усе від нього можливе, аби Тернопільщина не пасла задніх, ставала на ноги та розвивалася. Олег Сиротюк готовий йти спільним шляхом з українськими патріотами заради соціальної та національної справедливості.

Голова обласної ради Василь Хомінець зазначив, що вони працюватимуть як одна команда.

– Олег Сиротюк протягом трьох років був активним та принциповим депутатом Тернопільської обласної ради, добре знає область та проблеми, які потрібно вирішувати. Ми докладатимемо спільних зусиль, щоб вивести Тернопілля із соціальної та економічної кризи. Люди дочекалися на справедливу владу і вимагають фундаментальних змін. Бажаю здобутків на благо нашого краю, на благо кожного тернополянина.

Привітав новопризначеного голову ОДА і міський голова Тернополя Сергій Надал.

–      Я вітаю Вас з призначенням на цю високу посаду. Вважаю, що це є не тільки визнанням Ваших особистих якостей, як людини порядної, виваженої та розсудливої, це рівень високої довіри Вам, як людині яка зможе гідно керувати областю у цей кризовий період. Зауважу, що область знаходиться у складному стані, ваші попередники практично не займалися соціально-економічним розвитком. На рівні заступників голови ОДА, начальників відділів та управлінь співпраця з органами місцевого самоврядування практично була відсутня. Сподіваюсь що тепер спільними зусиллями ми зможемо вирішити цілий ряд проблем, які є стратегічними для міста та для області. Це і побудова полігону для сортування та переробки твердих побутових відходів, розвиток аеропорту, капітальний ремонт об’їзної дороги Тернополя. Хочу зауважити, що Ви завжди можете розраховувати на мою особисту підтримку та підтримку міської ради. Ми одна команда. Щиро вітаю Вас.

Після урочистостей новообраний голова ОДА Олег Сиротюк пішов представитись на Майдан у центрі Тернополя.

Надіємось, що тепер ВО «Свобода», маючи повну владу на Тернопільщині, почне працювати на благо краян. А «Погляд» буде прискіпливо слідкувати за всіма діями та рішеннями нової-старої влади.

Фото Ігор Крочак

Коментарі вимкнені.