«Сергій Віталійович, правду не спинити». Підприємцям заборонили зустрічатись у «Перемозі»

Доведення до громадян Тернополя інформації про реальний стан речей є вкрай утруднене. Про це повідомляє громадський активість Тарас Білан.

Як Ви пам’ятаєте, через Інтернет було кинуто клич з пропозицією тернополянам, яким не байдуже наше місто самоорганізуватись,  і почати наводити порядок в місті. З незрозумілих причин в приміщенні будинку Залізничників людям зустрічатись було відмовлено. Після цього Янукович – аля-Стаюра відмовився надати слово на Віче представнику від людей (на зборах було чоловік 70) . Не зважаючи на узурпацію свободи висловлювань,  громадяни продовжили працювати та збиратись на другому поверсі народного дому «Перемога». Вчора, біля 18.00 Наталія Карпишин повідомила по телефону про те, що за вказівкою Надала С.В. збиратись людям в Перемозі заборонено. Причини не повідомляються. Враховуючи це, громадянам надали офіс 510 , за адресою вул.Крушельницької,  18 (Облагробуд). Де силами звичайних тернополян в 24 години обладнано 4 робочих місця, 2 комп’ютери,  тобто все, що необхідно для роботи. Правду , Сергій Віталійович! НЕ СПИНИТИ!!!! Щодня , крім суботи та неділі, з 09.00 до 17.30 там знаходитимуться  небайдужі до долі Тернополя люди. З метою уникнення провокацій з сторони влади, заведено журнал реєстрації. До нього вносяться координати всіх, що прийшли повідомити про зловживання чиновників. Якщо хтось заявлятиме, що був і по його зверненні не вжито заходів, запрошуємо всіх перевірити чи є його прізвище в журналі. Без запису даних особи (чесній людині нічого боятись) розгляд фактів корупції не проводиться.

-1 thoughts on “«Сергій Віталійович, правду не спинити». Підприємцям заборонили зустрічатись у «Перемозі»

 • 08:39 | 5.03.2014 о 08:39
  Permalink

  Якщо то ронмальні підприємці, то хай скинуться баблом і винаймуть приміщення, а не вимагають в Надала “Перемогу” безплатно. Надал і так має проблеми з бюжджетом. То ті підприємці мали би помогти, а не підставляти!

  • 12:03 | 5.03.2014 о 12:03
   Permalink

   Нормальний мер не забороняє громаді знаходитись в приміщенні громади !!! а виставки бесплатно робити а потім 100% в кишеню пхати то нормальний мер! Що ти мелеш Вітя !!!

 • 12:06 | 5.03.2014 о 12:06
  Permalink

  Та гнати його . Окупували Тернопіль . Все так погано з бюджетами – чого за місце триматись,роботи багато різної є.Чи ще не все вкрадено.Думаю зараз на цей пост мають сісти вся сволота і поповнити своєми коментарями.

Коментарі вимкнені.