Станіслав Ладуха, Анатолій Кушнір, Роман Міхайлик, Владлен Шишов, – цих хлопців звинувачують у нападі на відомого тернопільського діяча (фото)

Станіслав Ладуха, Анатолій Кушнір, Роман Міхайлик, Шишов Владлен, – цих хлопців звинувачують у нападі на відомого тернопільського діяча. Про це йдеться на сторінці ВО “Автомайдан” Тернопільський осередок. 

Нападники на екс-секретаря та депутата тернопілької міської ради Ігоря Турського відомі! 
Це мешканці Кривого Рогу:
– Ладуха Станіслав Павлович 
– Кушнір Анатолій Анатолійович
– Міхайлик Роман Сергійович
– Шишов Владлен Вадимович
Саме щодо цих осіб тернопільські поліцейські проводили слідчі дії в Кривому Розі.

Вони НЕ затримані!

Можна багато дискутувати на тему особливостей законодавства та процесуальних норм, але факт залишається фактом: Тернопіль – місто, в яке на чиєсь замовлення може спокійно приїхати група найманців з іншого регіону, здійснити зухвалий напад з нанесенням тілесних ушкоджень холодною зброєю і НЕ бути затриманими.

Вимагаємо від поліції припинити імітувати розслідування та вжити усіх необхідних заходів аби затримати нападників. У випадку «підігрування» нападникам з боку судової гілки влади – повідомляти про це публічно! Інакше будуть усі підстави вважати, що і суд, і поліція умисне «прикривають» злочинців! – йдеться у заяві “автомайданівців”.

До слова, у 2016 року так само намагались залякати ще одного активіста Віталія Ващенка, але перестарались. Чоловік помер. Виконавці теж з Кривого Рогу. Також подейкують, що йдеться про одного того самого замовника – ниточки ведуть до одного місцевого впливового нардепа.

Нагадаємо, 22 лютого  в центрі міста, серед білого дня,  ножем підрізали екс-депутата міськради Ігоря Турського. На чоловіка зі спини напав невідомий з ножем та наніс удар в область стегна.  До слова, злочинців було троє: поки один з них орудував ножем, інші двоє чекали спільника поруч драмтеатру. Після того, як Ігоря Турського поранили, усі троє втекли. Згодом головний поліцейський Тернопільщини Олександр Богомол назвав головною версію, як таку, що злочин вчинено на ґрунті політичної діяльності по конфліктних ситуаціях в міській раді.

Коментарі вимкнені.