Апостольська Столиця Буцнівській святині, що біля Тернополя, надала право повного відпусту

Апостольська пенітенціарія для збільшення побожності вірних та для спасіння душ, на прохання Архиєпископа і Митрополита Тернопільсько-Зборівського УГКЦ Василія (Семенюка), надала можливість усім прочанам до Чудотворної Божої Матері, що знаходиться в храмі Непорочного Зачаття Пречистої Діви Марії в с. Буцнів, що поблизу Тернополя, отримати повний відпуст.

У відповідному Декреті йдеться про те, що Апостольська пенітенціарія, в особливий спосіб, силою повноважень наданих їй Святішим Отцем Франциском від 12 червня 2017 р. Б. надає можливість всім вірним отримати ПОВНИЙ ВІДПУСТ, який можна жертвувати за душі в чистилищі. Відпуст надається вірним, які щиро каються за гріхи, сповідаються і приймають св. Причастя та як паломники відвідають з набожністю Парафіяльну Церкву Непорочного Зачаття Пречистої Діви Марії в місцевості Буцнів і там помоляться за поширення святої віри в Україні та в наміренні Святішого Отця, візьмуть участь в богослужіннях в честь Діви Марії або протягом певного часу заноситимуть покірні молитви до Бога: «Господньою молитвою» (Отче наш), «Символом віри» та будь-яким побожним взиванням до Богородиці в наступні дні:

1. В ПЕРШУ НЕДІЛЮ ПІСЛЯ РІЗВА ІВАНА ХРИСТИТЕЛЯ;

2. В СВЯТО ВЕРХОВНИХ АПОСТОЛІВ ПЕТРА І ПАВЛА (12 липня);

З. В СВЯТО НЕПОРОЧНОГО ЗАЧАТТЯ ПРЕЧИСТОЇ ДІВИ МАРІЇ (22 грудня);

А ті, які не можуть взяти участь у прощі через старість, хворобу чи іншу поважну причину, можуть отримати повний відпуст, висповідавшись від будь-якого гріха і постановивши виконати за першої можливості три перші умови (помолитись «Отче наш», «Символ віри» та будь-яку молитву до Богородиці) перед маленьким зображенням Богородиці духовно доєднаються до богослужінь та пожертвують свої молитви і болі милосердному Богу через Марію.

Цей Декрет чинний протягом наступних семи років.

З нагоди цієї історичної події 9 липня в храмі Непорочного Зачаття Пречистої Діви Марії в с. Буцнів, Тернопільського р-ну перед Чудотворною Іконою Матері Божої відбудеться торжественне проголошення повного відпусту для цього парафіяльного храму.

ПРОГРАМА СВЯТКУВАННЯ:

12.00 – Архиєрейська Свята Літургія, яку очолить Владика Теодор (Мартинюк), Єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівський.

14.00 – Обід для усіх паломників

15.00 – Концерт духовно-патріотичної пісні.

Уся парафіяльна громада усіх радо запрошує взяти участь у прощі.

Коментарі вимкнені.