Свято дітей у Тернополі (фото)

Конкурси, ігротеки, виставки, безліч подарунків – усе це дарували дітям під час акції «Діти мають права», організованої Тернопільською міською радою.

Асфальт вздовж від Театрального майдану до школи №4 1 червня прикрасили малюнками діти з Тернополя та області. У конкурсі малюнка на асфальті взяло участь близько 50 дітей. Всі вони представили за допомогою кольорової крейди своє бачення сім’ї та України. Усі учасники отримали призи: солодощі, іграшки, канцтовари.

Конкурси для дітей проводили як заплановані, так і імпровізовані – командного та індивідуального характеру.

У сімейному конкурсі дитина та мама мусили напоїти один одного йогуртом. Командний конкурс передбачав, що діти на швидкість мають з молоком оббігти довкола казкових героїв – «Маші» та «Ведмедя». Веселим для діток виявився також конкурс «суша-вода», в якому вони досхочу настрибалися вперед і назад при словах вода-суша.

«Діти брали участь в конкурсах досить активно, за цим було дуже приємно спостерігати. З ними гралися як казкові герої, так і ведучі – хлопці з КВК. Крім того, у День захисту дітей подарунки отримали соціально незахищені діти – з дитячого будинку «Вифлеєм» та «Малютки». Їм було доставлено необхідні для них речі», – зазначив начальник управління з питань сім’ї, молодіжної політики та спорту міськради Микола Круть.

Вихованці Тернопільської школи мистецтв показували майстер-клас у малюванні картини «Тернопіль», на якій зображено замок у квітах. Допомагав дітям малювати міський голова Сергій Надал.

«Приємно, що сьогодні на майдані зібралося стільки дітей. Їхні радісні очі, їхній сміх, веселі обличчя – це найкращий доказ того, що свято, організоване для них, вдалося. Багато діток прийшли у вишиванках, що говорить про одне: в Тернополі виховують змалку національно свідомих українців. Виставки дитячих робіт говорять про те, що Тернопіль багатий на юні таланти. Я пишаюся тим, що в нашому місті живуть такі талановиті, розумні діти. Пишаюся тим, що в них – майбутнє нашого міста та нашої держави», – сказав міський голова Сергій Надал.

Роботи, зроблені дитячими руками, прикрашали дійство. Тут можна було побачити вишивки, ікони, вироби з бісеру і навіть фото колажі з обличчями юних тернополян. Чимало радості дітям принесли і повітряні кульки, які їм дарували по кілька різного кольору.

 

Коментарі вимкнені.