Тернопільська ОДА хоче заборонити зібрання громадян терміном на два місяці!

Ми уже повідомляли, що Тернопільська обласна державна адміністрація подала в Тернопільський окружний адміністративний суд позов із вимогою заборони 29 березня мирне зібрання громади Тернопільщини. В своїх вимогах Тернопільська обласна державна адміністрація вимагає встановити обмеження щодо реалізації права на проведення масових зібрань шляхом заборони опозиційних партіям проводити з 29 березня по 29 травня 2013 року акції протесту «Вставай, Україно!».

Тернопільська ОДА, в своєму позові до суду,  стверджує, що проведення акції протесту “Вставай, Україно!” не відповідає вимогам чинного законодавства та порушує права та інтереси мешканців міста Тернополя. Зокрема наводяться факти, що «акція протесту, згідно повідомлень інтернет – видань буде супроводжуватися «відвідуванням учасників акцій до державних установ» / обласної державної адміністрації, міліції, прокуратури, тощо». Зазначається, що хода буде іти вулицею Валова і Листападова, хоча як відомо хода зазначеними вулицями проходити не буде. Не зрозумілим залишається причина заборони проведення акції протесту «Вставай, Україно!» аж на два місяці?

 

-1 thoughts on “Тернопільська ОДА хоче заборонити зібрання громадян терміном на два місяці!

 • 20:41 | 27.03.2013 о 20:41
  Permalink

  Влада плює на народ, а народ плює на владу.

 • 21:40 | 27.03.2013 о 21:40
  Permalink

  Скажіть і де коли розгляд судової справи. Обовязково прийду, як підготовлений експерт з даних питань мирних зібрань. Можливо не все люди розуміють, можливо влада не ознайомлена з міжнародинм законодавство при мирні зібрання. Зараз від України в Європейський суд подана лиш одна справа щодо заборони мирних зібрань.
  Примітка. Нагадаю, одне для тих хто проводить мирне зібрання ніяка влада окрім суду не може заборонити мирне зібрання. Можна повторити мирне зібрання за іншою ініціативою громад чи організацій і тоді суд навіть не вправі розпочати розгляд справи коли ви повідомили міліцію і владі в телефонному режимі головне постійно інформуйте в усному порядку про цей захід. Все буде абсолютно вірно. Міліція має право на законних підставах заборонити але з повідомленням про це в голос не менше двох разів на різних мовах, у відповідності до зібраних та мети акції мирних зібрань. Міліця повинна забезпечити порядок. Забезпечте відстеження інформації її документування різними засобами фіксації в т.ч. й ЗМІ. Все буде ОК. Повірте, влада повинна коритися народові й служити на користь громадян.

Коментарі вимкнені.