Тернопільське озеро місяць смердітиме, а катери ходитимуть, допоки зможуть (відео)

На даний час рівень води у Тернопільському міському водосховищі почав знижуватися. Нині висота води стала приблизно на метр меншою, оскільки її спускають. Роблять це для того, аби почистити береги та відремонтувати набережну.

Тернополяни переймаються, що через ці роботи виникає чимало незручностей. Для прикладу, можливий неприємний запах біля водойми, та зупинка роботи певних видів розваг та відпочинку (плавзасобів тощо).

Тернополянин Олег Базар, коментуючи відео на своєму каналі youtube, припустив, що тернопільський прогулянковий теплохід “Капітан Парій” не матиме змоги перевозити пасажирів близько одного місяця. Він вважає, що невідомо наразі і те, чи працюватиме великий теплохід, адже води стає все менше. Запевняє автор відео й про те, що після проведення ремонтних робіт, рівень води знову стане таким, як був. Повернеться вода на береги водойми, скоріш за все, не раніше середини серпня.

За коментарем стосовно роботи катерів, «Погляд» звернувся до Андрія Мастюха – директора КП «Тернопільелектротранс» . Адже  плавзасоби Тернополя – на балансі саме цього підприємства.

–       Наразі ми ще ходимо, – сказав Андрій Павлович про роботу обох катерів, – і працюємо над тим, аби не припиняти роботу «Героя Танцорова» та «Капітана Парія». Звичайно, важко сказати, на скільки нам це вдасться, адже ми не знаємо, до якого рівня опуститься вода.

Директор КП «Тернопільелектротранс» жартує, що якшо залишиться лише русло, то тернополяни й самі зможуть ходити озером.

Юрій Романович, новини Тернополя «Погляд»

-1 thoughts on “Тернопільське озеро місяць смердітиме, а катери ходитимуть, допоки зможуть (відео)

 • 12:58 | 13.07.2012 о 12:58
  Permalink

  Це ж треба скільки хімії вилити в озеро щоб вся вода стала зеленою!!!
  Чому не оголошують винуватця, прокуратура мовчить, водоканал теж, риба здихає, а ви люди купайтесь…

 • 13:20 | 13.07.2012 о 13:20
  Permalink

  дійсно вода зеленіша якась

 • 15:47 | 13.07.2012 о 15:47
  Permalink

  Вода зелена не від хімії, а просто цвіте через жару (таке відбувається кожного року, нічого дивного немає). Риба не здихає, це поодинокі випадки, а купатись можна, вода нормальна.

Коментарі вимкнені.