Тернопільські чиновники хочуть “реанімувати” те, що не вдалося попередникам

Про відновлення роботи Тернопільського аеропорту йшлося 23 жовтня на нараді під керівництвом заступника голови Тернопільської облдержадміністрації Леоніда Бицюри за участю представників Регіонального  відділення Фонду державного майна у Тернопільській області, Головного управління Пенсійного фонду області, Державної виконавчої служби області.

Як зазначив заступник голови облдержадміністрації Леонід Бицюра, обласна державна адміністрація готує проект виведення з кризового  стану Тернопільського аеропорту.

«Для нас дуже важливо відновити діяльність аеропорту, адже більше двох років авіаційне підприємство перебуває в стані банкрутства, – наголосив Леонід Олексійович. – Транспортно-логістична  діяльність є пріоритетною для області  і відкриває нові перспективи. Тернопільщина має значні переваги в цьому плані на відміну від сусідніх областей».

Під час наради  обговорили питання погашення заборгованості по соціальним внескам, по виплаті заробітної плати працівникам підприємства, а також  судові позови  щодо невиконаних зобов’язань ПП «СЦ-Сервіс-Центр Стрий».

«Ми виходимо на зрозумілий алгоритм повернення в обласну власність майна або коштів  на суму 4 млн. гривень. Також перед нами завдання – закріплення земельної ділянки за підприємством та освоєння нових видів діяльності, які не суперечать та не будуть перешкоджати наданню авіапослуг», – зазначив Леонід Олексійович.
Відтак, учасники засідання узгодили позиції щодо програми виведення підприємства  з кризового стану.  Її проект розглянуть  на  сесії Тернопільської обласної ради. 

Довідково: Міжнародний аеропорт «Тернопіль» є комунальною власністю Тернопільської обласної ради та займає площу 164,29 га, розташований на відстані 3 км на південний схід від міста Тернополя.З початку 90-х років спостерігалось поступове зменшення пасажиропотоку. У 2001 році аеропорт перестав повноцінно функіонувати. Деякий час він не відігравав важливої ролі: здійснювалося лише декілька рейсів на тиждень. У 2004 році аеропорт отримав статус міжнародного.
У червні цього року депутати Тернопільської обласної ради звернулися до Кабінету Міністрів України з клопотанням щодо передачі з державної власності  Тернопільського державного авіаційного  підприємства «Універсал-Авіа» до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Тернопільської області.

Comments are closed.