Тернопільського школяра побили четверо!

Кримінальним провадженням, розпочатим за частиною першою статті 125 ККУ- умисне легке тілесне ушкодження, закінчився футбольний поєдинок на стадіоні однієї з тернопільських шкіл. Четверо молодих людей не знайшли спільної мови з десятикласником, у результаті останній потрапив до медичного закладу з легкими травмами.

До Тернопільського міського відділу внутрішніх справ надійшло повідомлення від чергового лікаря обласної дитячої лікарні про те, що до них за допомогою звернувся п’ятнадцятирічний житель обласного центру. У десятикласника медики діагностували закриту черепно-мозкову травму та травму нижньої губи.

Правоохоронці, опитавши потерпілого та його кривдників, з’ясували, що інцидент стався поблизу шкільного стадіону по вулиці Коперника, що в обласному центрі. Десятикласник та четверо його знайомих, серед яких двоє неповнолітніх, грали у футбол. Між молодими людьми виникло непорозуміння. Вийшло так, що четверо накинулися на одного. У результаті 15-річнй підліток з травмами опинився в медичному закладі.

Деталі інциденту правоохоронці з’ясовують.

Коментарі вимкнені.