Тернопільський став зарибили на 100 тисяч грн. (відео)

Кажуть, що в єдності сила народу. Підтвердженням цього стала значима подія в колах рибалок Тернопілля – зариблення Тернопільського ставу.
Рибальська спільнота Тернополя, яка представлена різними організаціями, клубами, тощо, об’єдналась навколо питання зариблення місцевої водойми і зініціювала збір коштів. Кожен охочий міг долучитись до цієї благородної справи і зробити свій фінансовий внесок безпосередньо в рибальських магазинах міста.
Загальна сума коштів, яка була задіяна в переселенні риби в Тернопільський став слала близько 100 000 гривень. І це не межа, адже після успішної акції було вирішено її продовжити. У води місцевої водойми було випущено близько двох тон риби. Новими жителями Тернополя стали коропи, карасі та щуки.
ГО Протидія корупції та моніторинг екології “Скеля” та Тернопільська Обласна Федерація Риболовного Спорту – ТОФРС не могли залишитись осторонь цієї події і взяли активну участь у поповненні біоресурсів Тернопільського ставу. Так, на себе була взята повністю частина транспортування риби до нової домівки. Також шляхом успішних перемовин було досягнуто куди меншої вартість на рибу, що дало змогу закупити більшу кількість підводних мешканців.
Ще один успіх – домовленість з господарствами, які постачали рибу про те, що в майбутньому можна буде абсолютно безкоштовно отримати в них для переселення дрібну рибу (карась, тощо). А завдяки ГО «Побратими України» спільнота отримала ємності для комфортного транспортування біоресурсів в майбутньому.
Величезна подяка всім тим, хто долучився до безумовно великої справи. Бо хто, якщо не ми? Нагадуємо, що збір коштів продовжується і долучитись можна завжди в рибальських магазинах Тернополя.
Окремо хочеться запросити всіх гостинно ставитись до нових мешканців та відпускати їх в нову рідну стихію після того як впіймали. Будьмо добросовісними та не забуваємо контролювати сусіда.

Коментарі вимкнені.