Тернополянку Олену Підгрушну номінували на звання «Жінка України – 2016»

Тернополянку, олімпійську чемпіонку з біатлону Олену Підгрушну номінували на звання «Жінка України – 2016».

Олімпійська чемпіонка й капітан жіночої збірної України з біатлону Олена Підгрушна увійшла до п’ятірки спортсменок, які претендують на звання «Жінка року – 2016» у номінації «Спорт».

«Пропрацювавши на посаді заступника міністра молоді і спорту, Олена подала у відставку й повернулась у великий спорт, – йдеться в описі до голосування. – Цей крок дуже яскраво характеризує відданість спорту й жагу до перемоги відомої біатлоністки. Будучи капітаном збірної, Олена зуміла згуртувати команду, веде її до спортивних рекордів і при цьому показує високий особистий результат. Серед її спортивних досягнень – переможець етапу Кубка світу в Оберхофі (естафета), переможець спринту в Кенморі 2016 року (Канада). Олена заслужений майстер спорту міжнародного класу, чемпіонка і призерка чемпіонату світу, 5-разова чемпіонка Європи. Нагороджена орденом княгині Ольги ІІ і ІІІ ступенів».
Претендентками на звання «Найкращої жінки року» є і її колеги – олімпійські чемпіонки Юлія Джима та Валентина Семеренко, а також відомі спортсменки Анна Різатдінова та Ольга Харлан.
«Шановні друзі, колеги та шанувальники спорту. Мені випала велика честь потрапити в  національну номінацію «Жінка року – 2016. Спорт». Пройшовши перший етап відбору, експерти, серед яких провідні спортсмени Лілія Підкопаєва та Денис Сілантьєв, обрали мене до п’ятірки найкращих. У цій п’ятірці всі відомі спортсменки – мої колеги Аня Різатдінова, Оля Харлан, Валя Семеренко та Юля Джима. Підтримайте найкращу на ваш погляд спортсменку своїм голосом», – написала на своїй сторінці Олена Підгрушна.

Прогодосуввати можна за посиланням http://woman.edinstvennaya.ua/nomination_vote/sport?i..

 НОВА Тернопільська газета

Коментарі вимкнені.