Тернополяни отримають паспорти для своїх велосипедів?

Для облаштування велоструктури у місті створена спеціальна група. Так, на  останньому засіданні цієї ж групи розглядались  питання, що стосуються облаштування велосипедних доріжок та парковок.

Як зазначив заступник міського голови Леонід Бицюра, у найближчі плани  робочої групи  входить створення велодоріжок навколо озера та у районі житлової забудови.

Також обговорили експерти й про реєстр велосипедистів Тернополя. Як вони зазначали, це дозволить відслідкувати кількість їх у місті, а також створити спеціальні паспорти. У них мали б міститися дані, що стосуються двохколісного транспорту (тип, колір та номер, який  зазначатиметься на рамі).

Варто зазначити, що у Тернополі питання велооблаштування міста одне із болючих. На початку липня велосипедисти,  у супроводі співробітників ДАІ, влаштували велопробіг вулицями, щоб привернути увагу до проблем з якими вони  стикаються щоденно, курсуючи непристосованими шляхами.

Ірина Воловець,  студентка 2 курсу

спеціальності «журналістика» ТНПУ ім. В.Гнатюка

-1 thoughts on “Тернополяни отримають паспорти для своїх велосипедів?

  • 10:48 | 18.07.2013 о 10:48
    Permalink

    в 1969 році в СССР теж були запровадили номера та тех.паспорта для роверів. тож Свобода мабуть свою їдею взяла від комуністів з Союзу. Цікаво що ще вони візьмут від своїх поборатимів комуністів ?

Коментарі вимкнені.