Тернополяни здали навіть військові карабіни, але цього мало, кажуть у міліції (відео)
Місяць мали тернополяни, аби за власним бажанням здати міліціонерам зброю, спецзасоби, вибухівку, і тим самим уникнути кримінальної відповідальності.
Як повідомив заступник начальника УМВС-начальник міліції громадської безпеки Василь Облещук, це робилося ще й для того, аби повернути незаконно вилучену зброю в підрозділів МВС не лише Тернопільщини, а й Львівської, Івано-Франківської, інших областей.
Такий місячник дає можливість громадянам також узаконити ту зброю, яка потрапила до них з тих чи інших обставин: завезенна з-за кордону, дісталася у спадок.
Підсумки операції свідчать: мешканці області все ще зберігають у себе небезпечні речі. Під час місячника було здано 58 одиниць зброї. Серед зданого: 35 мисливських гладкоствольних рушниць, 26 пістолетів – в основному газові, револьвери, 8 одиниць холодної зброї.
У підрозділи міліції люди несли не тільки стволи, а й боєприпаси. Організований місячник дав можливість зібрати понад 14 тисяч набоїв.
– Багато це чи мало? На мою думку – це недостатньо, – сказав заступник начальника УМВС-начальник міліції громадської безпеки Василь Облещук. – Тому що згідно тієї інформації, яка є в ЗМІ та в органах внутрішніх справ, сьогодні ще на руках знаходиться значна кількість зброї в незаконному обігу.
Василь Корнелійович звернувся до громадян з проханням і далі приходити до УМВС, писати заяву, здавати зброю, яка за тих чи інших обставин потрапила до людини, і запевнив, що “дана особа буде звільнена від кримінальної відповідальності”. Бо якщо зброя буде вилучена, то людині “світить” від 3 до 7 років.
Як узаконити зброю – дивіться у відео.
Коментарі вимкнені.