Туалети на тернопільських вокзалах – безкоштовні

З 1 грудня на тернопільських вокзалах туалети будуть безкоштовними. Нововведення стосуватимуться не лише виключно наших авто- та залізничних вокзалів, але й усіх нині діючих в Україні.

– З 1 грудня не буде жодного платного туалету на жодному вокзалі України. Це взагалі нонсенс – до 2012 року протриматися на кооперативному русі 1989-1991 років, – зазначив під час брифінгу в середу віце-прем’єр Борис Колесников.

За словами чиновника, рівень сервісу при цьому змінитися в гіршу сторону не повинен, адже всі співробітники, що працюють там – зараховані в штат вокзалу. Тож їхні обов’язки залишаться незмінними.

Начальник тернопільського залізничного вокзалу Михайло Жуков каже, що з’являться зараз нові проблеми.

– Із 00:00 годин на залізничному вокзалі станції Тернопіль дійсно платні туалети стануть безкоштовними. Єдине, що турбує – культура людей. Якщо раніше там працювали люди за угодою, то зараз залишаться лише прибиральниці, яким важко буде справлятися з обов’язками, – розповів у коментарі ДОБІ начальник тернопільського залізничного  вокзалу Михайло Жуков. – Найбільше нас хвилюють безпритульні – від них клопотів буде багато, бо ходитимуть вони в туалети не лише “по потребі”, але ще й відпочити та поспати.

Коментарі вимкнені.