Туристи не можуть знайти тернопільський замок
Дуже люблю спостерігати за тим, як сприймають Тернопіль туристи. Показові, корисні та особливі відгуки можна прочитати у соціалках. На цю тему створив окремий тег: “Тернопіль очима туристів“. Відверто кажучи, інколи, почуте вражає і ламає будь-які уявлення про добре, погане, комфортне і т.п. Якби місто уважніше прислухалося до таких відгуків, то від приїзджих не було б відбою. Наразі маємо те, що маємо…
Здебільшого їдуть кияни, жителі центральних та східних областей. Вони запитують про те, що таке Галичина, чому тут багато української на вулицях, а Львів російськомовний. Погано розуміють чому тут була Польща до 1939р. Також не розуміють звідки взялися і куди поділися євреї і чому слово “жид” не було образливим до війни. Всі знають про Потоцького і його складний характер. А ще усміхаються від слів: “бабця Австрія, шпацір, пляцки, цьоця, празник, пані”.
Люди хочуть спробувати щось смачне, хочуть простий та комфортний готель, ескурсію. Люди їдуть цілими сім’ями і вражено зізнаються, що десяток років оминами Тернопіль, бо про нього у мережі нічого не знайти…
Є у Тернополі замком, але він дивний і там нема музею. Тернопіль сприймають, як надзвичайно чисте місто. Нічого окрім центру, більшості туристів, невідомо. Люди вражені від того, що сталося в 1944 році і як все це відбудували.
Відзначають велику кількість парків, привітність людей, величезний став на якому нічого не відбувається, красиві фонтани.
Люди рідко купують сувеніри, переважно це магнітики (від 2 до 5 штук за раз). Дуже ретельно планують бюджет, не купують нічого зайвого. Часто беруть із собою маленьких, в тому числі грудних дітей, наперед вибачаючись за незручності. Це приємно вражає і така тенденція щоразу збільшується.
Ще запитують про Кузю і Файне, але про це знає 1 з 10 туристів.
Все, що потрібно місту – так це туристично-інформаційний центр і бажання працювати, а не освоювати, розділяти і т.п.
Щиро вірю у те, що місто займе гідну нішу на туристичній карті країни, але на це потрібний час, багато мудрості та праці.
Коментарі вимкнені.