У неділю зранку тернополяни набиратимуть свячену воду прямісінько з кранів у домівках

Вже п’ятий рік поспіль тернополяни матимуть змогу отримати свячену воду прямісінько з крану у своїх помешканнях. Для цього, раненько 19 січня священики різних конфесій навідаються на водопровідні насосні станції КП “Тернопільводоканал”, де проведуть Чин освячення води. 

Розпочнеться обряд о 8.00. Священики по черзі окроплять воду в резервуарах через відкриті люки, а також величезний басейн, в який вода потрапляє прямісінько із чотирнадцяти свердловин, що розміщені вздовж берегової лінії тернопільського ставу. А ще – присутніх чиновників, працівників КП «Тернопільводоканал» і журналістів.

 

 

 

Минулоріч міський голова Сергій Надал ділився з “Поглядом”, що негативних відгуків про таке освячення води він не чув. Навпаки – тільки позитивні.

А директор “Водоканалу” Володимир Кузьма розповідав, що КП “Водоканал” отримало від споживачів дуже багато схвальних відгуків про посвячення води у кранах. Особливо дякували ті тернополяни, які не мають можливості в цей день набрати посвячену воду безпосередньо в храмі. За його словами, такий досвід існує також і в Полтаві та Черкасах.

Довідка:

У Тернополі освячують воду на двох водопровідних насосних станціях КП «Тернопільводоканал».

Одна з них (на БАМі) постачає воду з Івачівського водозабору більшій половині міста (80%), інша – зі свердловин у Тернополі подає воду районам Старого Парку, Нового Світу, Центру (20%).

Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.