Участь у лотереї «Грін Кард» є безкоштовною! Обережно – у Тернополі шахраї

 25.09.2013. о 16:00, у приміщенні прес-центру Українського Дому за адресою вул. бульвар. Т.Шевченка,27 м. Тернопіль, відбулася зустріч працівників консульського Відділу Посольства США з тернополянами на тему «Диверсифікаційна лотерея США «Грін Кард»»

Почалась зустріч з обговорення  базових понять по заповненню аплікації на участь у програмі «Диверсифікаційна лотерея США «Грін Кард»». Однією з перших ми почули фразу: «Участь у лотереї є безкоштовною!!!» Це важлива тема для мешканців нашого краю, адже кожен бодай раз у житті був у ситуації, коли на вулиці чи на роботі, представники різних приватних «фірм» просили сфотографуватись та заповнити анкету на участь у програмі «Зелена карта». «Не робіть цього» – каже працівник еміграційного відділу Державного Демартаменту США пані Александра Еванс – «все це ви можете зробити самі, заповнивши анкету на ЄДИНОМУ ТА ОФІЦІЙНОМУ сайті Держ.Департаменту США https://www.dvlottery.state.gov/.  Уряд США не співпрацює з жодними консультативними чи приватними фірмами у проведенні ДВ-лотереї. Будь-які посередники чи інші особи, які пропонують свою допомогу у підготовці Вашої справи для участі у ДВ-лотереї, чинять це без згоди та дозволу уряду США».

 

УВАГА реєстрація розіграшу по заповненню аплікації на участь у програмі «Диверсифікаційна лотерея США «Грін Кард»»  2015р.  розпочинається з 1.10.-2.11.2013р.

 

Промоція з боку Державного Демартаменту США проводиться з метою оповіщення громадян та запобігання фактів шахрайництва. Адже не секрет, що майже у кожного хтось грає, виграє, імігрує до США і часто люди опиняються в залежності від «третіх осіб» таких як, різноманітні агенції, які за «шалені гроші» – 6 000-12 000 тис. у.о., пропонують свої консультаційно-інформаційні послуги стосовно допомоги в заповненні документів та гарантій отримання довгоочікуваної візи «Грін Кард». Тут звичайно думки діляться на «за» і «проти». Часто чуємо: «А що я в тому розуміюсь? Вони краще знають» або «Вони гарантують позитивний результат, а сам напевне я не заповню правильно».
Але тепер давайте подумаємо:

  1. Ви заповнюєте через посередників і що далі? А далі – в разі виграшу не поспішайте радіти, прощатись з родичами, продавати все майно та брати шалені кредити. Ви ще нічого не виграли, а тільки отримали шанс на продовження еміграційного процесу за програмою «Диверсифікаційна лотерея США «Грін Кард». З самого початку готуйтесь до важких переговорів з агенцією, та до шалених сум, які у вас попросять. Але з’являється шанс на правильне заповнення документів. А це, зі слів Александри Еванс, дуже важливо: «За недостовірну інформацію, або за обман Демартамент  США може розглядати Вас як шахрая, який користається програмою для втілення власних задумів. У кращому варіанті вам поставлять відмову, в гіршому – заборонять в’їзд в країну на 99 років». Програма візи не передбачає бонусів у вигляді : пошуку чи оренди житла, роботи,харчування, авіа білетів, та адаптаційних програм. Але у Вас є ті права, що й в американського населення, окрім права голосу на виборах  і 181 день із 360 в році ви маєте перебувати на території США. Інакше іміграційна служба буде Вас розцінювати як недобросовісного власника «Грін Кард» та може вважати що вона Вам не потрібна.

Агенція не може гарантувати Вам 100% отримання «Грін Кард» оскільки на консульському етапі будете тільки ви, еміграційний офіцер, і Бог. Все залежатиме від підготовки до інтерв’ю, та внутрішнього переконання консула, що ви дійсно гідний кандидат для отримання візи. При позитивному результаті на консульському етапі Вам відкривають візу з піврічним коридором. За цей час ви маєте в’їхати на територію США і стати на консульський облік. «Грін Кард» ви отримаєте впродовж одного місяця поштовим переводом на адресу, Вашого місця перебування в США.

Також агенція може помилитися з датою інтерв’ю. Відповідно все «пролітає» або Вас чекає довга переписка з працівниками посольства. Зараз всі інтерв’ю, та медкомісії проходять в м. Києві.

Ще один недолік агенції – практично прихована інформація при заповненні бланків. Це дезінформує вас, та при проходженні інтерв’ю на питання консула ви можете розгубитись і просто не знати, що відповідати.

  1. Самостійне заповнення. Тут все просто – шість пунктів для заповнення і півроку чекання  на результат. Наголошую анкета відкривається на ЄДИНОМУ ТА ОФІЦІЙНОМУ сайті Держ.Департаменту США https://www.dvlottery.state.gov/ в період 1.10.-2.11.2013р. Правильно заповнена форма, надіслана в електронному варіанті має всі шанси бути відібраною комп’ютером КОНСУЛЬСЬКОГО ЦЕНТРУ Кентукі, як і форма, заповнена для претендента посередником за певну оплату. Не забувайте – отримання більш ніж однієї форми заповненої на одну і ту ж особу – дискваліфікує претендента незалежно від того як форми було надіслано. Заповнювати документи потрібно мовою оригіналу. Уважно перечитайте інструкцію, та вимоги, які щороку доповнюються незначними змінами, також вимоги до фотографії (фон, розмір,вага, не більше одного року давності). Після заповнення програма видасть номер підтвердження, так званий «Confirmation Number» – ЗБЕРЕГТИ ЙОГО !!! Відновити «Confirmation Number» майже не реально !!!  А це і є та інформація яка допоможе рухатись далі в еміграційному процесі. Також не забудьте пароль на Ваш @, адже оповіщення прийде і на нього. 1 травня 2014 р. знову на сайті Держ.Департаменту США,  ви зможете перевірити свій статус. Претенденти, заявки яких не будуть відібрані, зможуть дізнатися про це за допомогою електронної системи перевірки статусу. На думку дописувачів, при позитивному результаті,  перш за все ідіть на пошту, шукайте листоношу, та приватно домовляйтесь за доставку переможного листа додому, бажано особисто в руки. Лист важливий, в ньому буде «Case number»  – номер без якого просто нікуди. На цьому етапі ви можете вже залучати третіх осіб : перекладачів, агенції-консультативних послуг, для правильності в заповненні документів. Держ. Департаменту США цього не забороняє. Уся  додаткова інформація, детально розписана на сайті посольства США в Україні http://ukrainian.ukraine.usembassy.gov/visa-lottery.html, що стосується програми «Диверсифікаційна лотерея США «Грін Кард».

 

Успіхів, та пам’ятайте : «Добре там де нас нема».

Офіційний сайт «Грін Кард» Уряду США

www.dvlottery.state.gov

 

сайт посольства США в Україні

http://ukrainian.ukraine.usembassy.gov/visa-lottery.html

Інформація почерпнута із зустріч працівників консульського Відділу Посольства США з тернополянами на тему «Диверсифікаційна лотерея США «Грін Кард»», та доповнена посиланнями на листи (коментарі) які надійшли до нашої редакції перед опублікуванням статті-анонсу про запланований даний захід.

-1 thoughts on “Участь у лотереї «Грін Кард» є безкоштовною! Обережно – у Тернополі шахраї

  • 13:18 | 27.09.2013 о 13:18
    Permalink

    Дуже пізнавальна стаття , автор молодець , люди заходьте на форуми там можна ще більше підчерпнути інформації

Коментарі вимкнені.