Великодня радість для дітей-сиріт у Тернополі

З 1 по 6 травня 2013 року, волонтери Тернопільського благодійного фонду «Майбутнє сиріт» організували та провели благодійні Акції для вихованців та випускників інтернатних закладів. Один із волонтерів фонду розробив, надрукував та розповсюдив за власні кошти 2000 кольорових інформаційних флаєрів для збору благодійних коштів на Акцію «Великодня радість для дітей-сиріт 2013». Окрім того, дані флаєра дозволили фонду заявити про себе місцевій громаді, яка більше дізналася про діяльність фонду «Майбутнє сиріт».

Дякуємо небайдужим, завдяки яким було зібрано на Акцію – 1тис.390грн.

Базан Марія – 1000грн.

Вавринчук Тетяна – 50 грн.

Вакалюк Ірина – 40 грн.

Багрій Василь – 100грн.

Божик Марія – 50грн.

Декалюк Сергій – 50грн.

Даньчук Андрій – 100грн.

Як було витрачено благодійні кошти:

  1. Для 50 вихованців Бережанської та Новосільської шкіл-інтернатів було закуплено для дітей чотири торти та фрукти та для майстер-класу: яйця і краски. Тернопільські студенти провели майстер-класи з писанкарства та аплікації. Вартість акції склала – 1100грн.
  2. Двадцятьом випускникам інтернатних закладів, які проживають у місті Тернополі і звернулися за допомогою до фонду було роздано 20 продуктових наборів та засоби гігієни. До продуктового набору увійшли: сіль, гречка, рис, мука, цукор, чай, олія, макарони та пральний порошок, зубна паста з щіткою для окремих.  Усі набори були роздані в Інформаційно-Ресурсному Центрі куди навідалися випускники 3-4 травня 2013 року. Тернопільські підприємства «Харчовик» та Тернопільська Птахофабрика дуже допомогли в організації свята Великодня. Вартість даної Акції склала – 1585грн.
  3. У 2013 році, Акція «Подаруй радість дитині на Великдень у родині», яку шостий рік поспіль реалізовує молодіжна організація «Братерство сиріт», не понесла грошові витрати з фонду, оскільки місцеві родини самостійно виїхали по дітей до їх навчальних закладів, щоб забрати до своїх родин на Великдень.

Comments are closed.