Як Тернопіль буде допомагати Сходу?

У Тернополі впродовж двох днів перебувала офіційна делегація із Першотравневого району Донецької області, який перейменований у Мангушський район. У рамках візиту делегації на чолі із народним депутатом Верховної Ради України Дмитром Лубінцем та головою районної ради Володимир Топузовим було підписано Меморандум про співпрацю між Мангушським районом та містом Тернополем.

Очільник Тернополя привітав представників делегації у Тернополі та висловив слова вдячності присутнім членам делегації та депутату-мажоритарнику з Донеччини Дмитру Лубінцю за ініціативу співпраці.

«Фахівці із Мангушського району впродовж двох днів мали можливість поспілкуватися із тернопільськими колегами у сфері освіти, молодіжної політики та спорту, культури, медицини та житлово-комунального господарства. Уже є бачення подальшої співпраці та обміну досвідом на таких же умовах, як з іншими містами-партнерами, – зазначив Сергій Надал. – Своєю співпрацею ми ще раз доказуємо, що ми єдина країна, адже культура України – багатогранна і у цьому наша сила. Переконаний, що така співпраця стане хорошим прикладом для інших міст».

Депутат Верховної Ради Дмитро Лубінець подарував Сергію Надалу спільний герб Мангушського району та міста Тернополя як символ початку співпраці. Свою подяку тернополянам висловив також голова районної ради Володимир Топузов за гостинність та запросив усіх приїжджати до Мангушського району, який знаходиться на березі Азовського моря.

«Діти із Мангушського району уже відпочивали у Тернопільській області на новорічні свята, отримали багато позитивних вражень. Саме через обмін дітей ми покажемо, що Україна сильна та міцна. Адже 25 років міста Західної України будували співпрацю із європейськими країнами, ми – зі Сходом, тому отримали наші проблеми. Ніхто не усвідомлював, що потрібно зміцнювати культурні зв’язки всередині країни, розвивати патріотизм та поширювати українську мову» – зазначив Дмитро Лубінець.

Довідка: Першотравневий район розташований на півдні Донецької області. Центр району – смт. Мангуш, що у перекладі з грецької означає «білий птах». Населення становить 27 тисяч осіб. Район межує із Запорізькою областю, містом Маріуполем та омивається водами Азовського моря. 27 листопада 2015 року сесія районної ради прийняла рішення перейменувати Першотравневий на Мангушський район.

Коментарі вимкнені.