Як у Тернополі навчався студент з Німеччини

 Упродовж першого семестру 2014-2015 н.р. у рамках Угоди про співпрацю між Тернопільським національним економічним університетом та Дрезденським технічним університетом за програмою підготовки магістрів у Навчально-науковому інституті міжнародних економічних відносин ім. Б. Гаврилишина навчався студент з Дрездена Бенджамін Цеттлер.

Студент, що приїхав за рекомендацією професора А. Кемнітца – координатора інтегрованої німецькомовної програми з міжнародної економіки, відвідував англомовні лекції та семінарські заняття, вивчав українську мову та культуру, залучався до координації навчального процесу студентів Українсько-німецької факультет-програми. Завдяки своїй активній життєвій позиції Бенджамін Цеттлер брав участь у навчально-наукових, виховних та культурно-розважальних заходах як у рамках факультет-програми, так і університету в цілому.

За успішні результати навчання Бенджамін  нагороджений сертифікатом, а також отримав офіційне свідоцтво про результати навчання (official transcript of records), що слугуватиме підставою для перезарахування оцінок у Дрезденському технічному університеті.

Коментарі вимкнені.