Юрій Бойко: «Опозиційний блок» підготував закон із захисту сімей від високих цін і комунальних тарифів

Про це заявив лідер «Опозиційного блоку» Юрій Бойко.

За його словами, «Опозиційний блок» підготував план, який підтримає українські сім’ї та одиноких людей.

«Ми підготували законодавчий пакет під назвою« Закон про захист і підтримку сім’ї ». Влада сьогодні заморозила пенсії. Ми вимагаємо заморозити підвищення тарифів на комунальні послуги. Ми створимо програму допомоги тим, хто не може заплатити за «комуналку». Влада заморозила зарплати вчителям і лікарям. Ми ж вимагаємо заморозити ціни на соціальні продукти харчування. Власть урізала соціальні виплати. Наш закон, навпаки, збільшить до колишнього рівня розмір допомог на дітей. Наш закон надасть можливість біженцям своєчасно отримувати реєстрацію і дасть підтримку в отриманні житла, медичних послуг та харчування », – розповів політик.

Юрій Бойко підкреслив, що мета «Опозиційного блоку» – захистити кожну українську родину, захистити кожного українського пенсіонера, захистити кожного українця – де б він не жив.

«На відміну від нинішніх властей у нас є знання і професійний досвід в управлінні державою. У нас є конкретний план, який зупинить війну, збереже робочі місця і відновить економіку », – підсумував Юрій Бойко.

Нагадаємо, «Опозиційний блок» вже вніс до парламенту два невідкладні законопроекти. Перший з них розморожує індексацію пенсій і підвищує в 2 рази мінімальну пенсію. Другий законопроект скасовує пенсійну реформу, оскільки вона втратила свій сенс при нинішньому заморожуванні всіх пенсій і соцвиплат.

Коментарі вимкнені.