За активістами Майдану Захарченко посилає аж до Тернополя

Правоохоронці працюють навіть у вихідні дні та новорічні свята, але на вкрай сумнівних підставах. Про це це розповів “Погляду” активіст Майдану Андрій Гевко.

– В Тернополі працівники ДАІ напередодні Святої Вечері зайшли в гості по адресі за якою зареєстроване наше авто: Побажали веселих свят і сказали, що їм з Києва рапорт прийшов, що наше авто минулих вихідних не зупинилось на вимоги працівника ДАІ на автодорозі Київ-Овруч.  П.С. Інформацію ми прийняли до відома і відправили їх готувати кутю і відписку писати на Київ. Пане Захарченко, дайте тернопільським даїшникам свята відсвяткувати, а потім вже займайтесь всякою фігньою, – каже чоловік.

Як прокоментував дану ситуацію “Погляду” начальник сектору профілактичної роботи управління ДАІ в Тернопільській області Василь Барановський, основним завданням ДАІ є забезпечення безпечного дорожнього руху на дорогах кожен день і у свята теж.

– Наші працівники дійсно приходили, але це  не пов’язано з політикою.  На управління ДАІ пройшли матеріали щодо не зупинки транспорту на вимогу правоохоронців, тому ми повинні були відреагувати. В зв’язку з цим працівники ДАІ  прийшли за адресою за якою  зареєстровано даний транспортний засіб з метою встановлення, хто керує цим авто. В подальшому буде проводитись перевірка. Якщо факти підтвердяться,  то будуть міри реагування згідно чинного законодавства, – розповідає Василь Барановський.

Коментарі вимкнені.