За що так вдячний міський голова Тернополя прокуратурі

Нещодавно міський голова Сергій Надал привітав працівників прокуратури з професійним святом.

Тернопільський тиждень, який вже навчився читати між рядками, побачив певний посил, який піарщики Сергія Віталійовича заклали в текст привітання.

По-перше, слово “прокуратура” в звертанні пан Надал, невідомо з якого дива, написав з великої букви, хоча і в Указі Президента, і на Вікіпедії, і на офіційному сайті Генеральної прокруатури це слово написане з малої літери.

По-друге, Сергій Віталійович досі думає, що прокуратура і надалі повинна “контролювати дотримання законодавства у всіх сферах життя нашого суспільства”, хоча відповідний Закон України зазнав змін, і прокуратура вже не має права втручатися у всі сфери життя нашого суспільства. До речі, за цей закон голосували і побратими пана Надала, які тоді ще сиділи в Парламенті.

Не оминув Сергій Надал і можливості покласти відповідальність на прокуратуру за все, що відбувається в Тернополі і подякувати за “участь прокурорів у будівництві справедливого і правового міста”.

Сергію Віталійовичу лишилося ще зробити когось з прокурорів начальником свого виборчого штабу і активно задіяти прокуратуру проти конкурентів.

 

Коментарі вимкнені.