Нардеп Микола Люшняк виступав у підтримку та голосував за продовження мораторію на продаж землі

Верховна Рада продовжила мораторій на продаж сільськогосподарських земель щонайменше до 2018 року. Це рішення 6 жовтня, під час пленарного засідання, підтримали 297 депутатів.
В Україні дія мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення мала закінчитися 1 січня 2017 року. Навесні Кабінет міністрів пропонував відкрити ринок землі в два етапи: з 2017 року дозволити торгівлю державними землями, а з 2019-го дозволити – землею, що знаходиться в приватній власності.
Проти цієї ініціативи протестувало багато аграріїв, провели попереджувальну акцію. Серед ініціаторів продовження мораторію на продаж землі виступив і депутат від «Блоку Петра Порошенка» Микола Люшняк. Виходець з Тернопільщини на засідання 6 жовтня також проголосував за зміни до Земельного Кодексу.
– Наше завдання сьогодні – зберегти таку важливу для України галузь як сільське господарство. Тим більше, якщо представники цієї сфери самі просять їх почути і вже точно знають, як господарство працюватиме краще. А тому ми, звісно, йдемо назустріч фахівцям своєї справи і лобіюємо інтереси усіх фермерів країни, – говорить Микола Люшняк.

Коментарі вимкнені.