У нардепки Людмили Марченко знову проводять масові обшуки

З власних джерел “Тернополянам” стало відомо, що сьогодні, 10 травня, у народної депутатки з партії “Слуга народу”, що з Тернополя – Людмили Марченко НАБУ проводить масові обшуки.

Свідки події повідомляють, що причина – незаконне збагачення – по декларації нардепка заробляє одну суму, а натомість записує на своїх рідних земельні ділянки та будинки, які аж ніяк не купити на одну зарплату нардепа. 

Відомо, що в Людмили Марченко вилучили її мобільний телефон, а також тривають інші слідчі дії.

Додамо, що підозрювана в хабарі народна депутатка Людмила Марченко з Тернополя внесла зміни в оприлюднену декларацію за 2023 рік, а також повідомила про суттєві майнові зміни. Зокрема нардепка вказала, що її чоловік Іван Марченко володіє землею і незавершеним будинком загальною вартістю майже 12 млн грн.

Розташована нерухомість в елітному селі біля Тернополя Великих Гаях.

Підозрювана в хабарництві та допомозі чоловікам призовного віку у виїзді за кордон народна депутатка від партії «Слуга народу» Людмила Марченко в декларації за 2023 рік зазначила свого чоловіка, колишнього обласного комісара Львівщини, Івана Марченка, сина Івана Марченка та доньку Валерію Марченко.

Нагадаємо, тільки 13 грудня 2023 року прокурор САП за матеріалами досудового розслідування НАБУ скерував до суду обвинувальний акт стосовно народного депутата України Людмили Марченко та її помічниці Насті Колеснік, яких викрили на отриманні 11,3 тис. доларів США за перетин кордону. Дії обвинувачених кваліфіковані за ч. 2 ст. 28 ч. 2 ст. 369-2 КК України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *