У Ростові-на-Дону виявили масове захоронення невідомих молодих людей, дата смерті 2014 рік (фото)

Вчора Misanthropic Division відвідав північне міське кладовище в місті Ростові-на-Дону. Інформація про нові масові поховання підтверджена. Крім невідомих могил, деякі іменні, дата смерті вкладається в період червень-вересень 2014. На деяких відсутній і дата смерті, хоча видно що ховали одночасно, копали відразу на всіх екскаватором. Старше 55 років виявити не вдалося, основна маса поховань віком 30-35 років, близько третини 25-30 років. Ці поховання знаходяться на відшибі кладовища з відмінним видом на споруджувані офіцерські будинки, ніби натякаючи на зв’язок поколінь. Поки українських воїнів ховають як героїв, путінських хуеплетов закопують як собак. Цим ще пощастило. Кожному своє 88!

Росіяни своїх не кидають … а прикопують як останніх бомжів, від очей подалі. Скільки зниклих без вести на Донбасі відпускників з Росії, хтось точно знає? Хтось рахував? А адже якщо не розпорошено на атоми, або втоплений в покинутій шахті, то тіло дівати кудись треба? Як вихід – добриво для землі ростовської.

Ось і виявилося пильними ростовчанами нове масове поховання невідомо кого, але відомо коли – абсолютно свіжа плантація безіменних могил. Свіжовикопану, які виросли немов гриби після дощу. І головне – судячи з матюками на табличкам, всі молоді, а тому масовий інсульт та інфаркт виключаються.

Навіть не знаю, що й думати, може Ебола дісталася до Росії і почався масовий падіж населення, який приховують найчесніші ЗМІ в світі? Як би там не було, але схоже, що через роки, Ростов стане відомим на весь світ, як один з центрів міжнародного розслідування в рамках суду в Гаазі. Адже всі ми прекрасно розуміємо, хто покоїться в цих неохайних могилах, сором’язливо прикопаний під покровом темряви, – пише Злий Одесит.

Коментарі вимкнені.