“Вантаж-200″ безперервним потоком йде в Росію, армія готує повстання (відео)

Нові історії від російської право захисниці Олени Васильєвої. Підліток наслухавшись кремлівської пропаганди втік з Кроншадту воювати за «Новоросію». Прощальна записка батькам виявилася останньою. Додому хлопця привезли у цинковій труні, повідомляють Патріоти  України.

«Відпускники» з російської армії потяглися за кровавими гонорарами. Платять щедро. Однак вже тисячі повернулися назад ногами вперед або невиправними каліками. Незалежні експерти вже нараховують від 2000 до 5000 загиблих вояків РФ. Кожен тиждень додає десятки, а інколи і сотні забитих та поранених.

Вбитих не афішуючи ховають, по всій Росії. Після п’янкого азарту наступає похмілля. Чим більше трупів, тим більше питань та менше бажаючих у «відпустку» їхати на ротацію до Донбасу. Ті хто повернувся у більшості своїй знов в Україну не хочуть: дуже велика різниця між реаліями та тим що вкладали в мізки замполіти.

Військовий експерт Олексій Арестович розповів про перший скандал на таємній зустрічі Путіна з генералами, котра відбулася наприкінці серпня. Путін вимагав розгорнути потужний наступ на Донбасі, генерали вказували на ризики наступу. В результаті наприкінці серпня – на початку вересня російські тактичні угруповання, які перейшли кордон задля порятунку терористичних республік отримали декілька тисяч вбитими та пораненими.

Славна 76 повітряно-десантна псковська дивізія втратила все угруповання під донецьким аеропортом: за раз українська артилерія викосила близько 500 елітних спецпризначенців. Закликами за «Росію» за «Путіна» в атаку людей вже не підіймеш, розповідають свідки.

-1 thoughts on ““Вантаж-200″ безперервним потоком йде в Росію, армія готує повстання (відео)

 • 12:54 | 2.12.2014 о 12:54
  Permalink

  До них туго доходит, очень туго. Тупые они, ваты в голове у них слишком много.

  Что-то Китай долго телится, пора бы Китаю забрать себе Сибирь.
  Надо бы восстановить историческую справедливость в этом вопросе.
  А то Россия забрала себе кусок Китая много-много лет тому назад и отдавать не хочет по-хорошему. Надо бы Китаю забрать себе Сибирь у русских по-плохому.

 • 13:10 | 2.12.2014 о 13:10
  Permalink

  Донбасс!Ударными темпами даёшь “ГРУЗ-200″для путлеровской рассеи!!!

Коментарі вимкнені.