Бучач вже дуже скоро може стати заштатним селищем?

 

КОМУ ВИГІДНА ВТРАТА БУЧАЦЬКОГО РАЙОНУ? Як би то не виглядало дивним, але відповідь одна: нинішнім районним керманичам!

Не треба самообману – нинішня районна влада не зацікавлена в районі, а нещодавні піар-акції чиновників, то лише намагання задурити людям голови, ні менше-ні більше.

Чому так сумно? Бо місцевому начальству вигідніша територіальна громада – менше клопоту, зате майже гарантована можливість зберегти для себе керівні крісла і привілеї.

З їхньою п’ятирічною бездіяльністю розраховувати на керівництво великим районом не приходиться, бо яка самодостатність, коли тільки 9% доходів бюджету району сьогодні забезпечено власними надходженнями, решта – дотації з Києва.

Якщо в Кременеці і Бережанах тамтешня влада дбала про перспективу і добилася статусу міст обласного підпорядкування, розбудовують медицину, що є важливою сходинкою до госпітальних округів районних центрів, мають Державні історико-архітектурні заповідники та інші переваги, то ми явно прогавили шанс «завдяки» місцевим «бонзам».

Дивує байдужість до долі району народних обранців від партій і партійок нинішньої районної ради, їх егоїзм і вірнопідданство своїм партійним босам, які за власне благополуччя готові зректися статусу району всупереч інтересам територіальної громади.

Чиє перспектива вибороти район?

Теоретично, так. Для району потрібно 150 тисяч населення, що з Монастириським районом, частиною Теребовлянського, Підгаєцького цілком реально. Але, сего однією балаканиною не досягнути, хібащо зосередити всі сили і засоби, предметно та наполегливо працювати з людьми, активом сусідніх районів і області, з київською владою.

Хто з владців здатний на таке?

Районне керівництво разом з народним депутатом Миколою ЛЮШНЯКОМ декларували госпітальний округ, збереження району, але реалії вказують, що обіцянки можуть стати пустим звуком, а Бучач вже дуже скоро може стати заштатним селищем, як Золотий Потік.

Володимир Простий

Коментарі вимкнені.