Голова облради Віктор Овчарук відкрив водогін у приватному секторі Борщова (фото)

У приватному секторі Борщова завершено будівництво водогону. У цій знаменній для міста події взяв участь голова обласної ради Віктор Овчарук. Особливо важливою вона була для мешканців чотирьох вулиць, на яких не було мережі централізованого водопостачання. Для вирішення цієї проблеми виділено майже 4,5 мільйона гривень з Державного фонду регіонального розвитку, понад 800 тисяч – з місцевого бюджету. Відтак, проведено більше 2-х кілометрів трубопроводу, пробурено 2 свердловини глибиною до 100 метрів, зроблено водозабір.
«Відсьогодні якісну воду, яка відповідає державним стандартам, отримують понад 500 мешканців зі ста дворів, – наголосив Віктор Овчарук. – Наша держава переживає складні часи. На сході триває неоголошена війна. Здавалося б, не до соціальних чи економічних питань. Але навіть у такий час в Україні тривають вкрай важливі реформи. Однією з ключових та успішних є децентралізація, надання права громаді самій визначати, які нагальні проблеми потрібно вирішувати. Борщівський район у рамках реформи децентралізації отримав більше 20 мільйонів гривень на вирішення соціальних та інфраструктурних питань. Попереду ще багато роботи. Успішною вона буде тільки тоді, коли ми будемо єдині у своїх помислах побудувати заможну державу. Це можна зробити лише спільними зусиллями – і влади, і громади».
Віктор Овчарук нагородив відзнаками обласної ради представників підрядної організації, яка успішно справилася із роботами.

Коментарі вимкнені.