На Бучаччину з’їхались представники світових аграрних компаній (фото)

IF
IF
IF
IF
IF
IF
IF
IF
IF
IF
IF
IF
IF
IF
IF
IF

Представники одинадцяти світових провідних компаній, які спеціалізуються на вирощенні кукурудзи та соняшнику, долучились до науково-практичного семінару, який нещодавно відбувся на базі господарства ТзОВ «Бучачагрохлібпром».
Темою конференції стало питання захисту та вирощування кукурудзи, соняшнику та сої в умовах Тернопільської області. Аграрії мали змогу перейняти та поділитись найкращим досвідом з вирощування вказаних сільськогосподарських культур. Крім того, в рамках семінару на демонстраційному полігоні «Бучачагрохлібпрому» були представлені найрізноманітніші та найновіші гібриди кукурудзи та соняшнику.
– Загалом науково-практична конференція тривала близько 4 годин. За цей час представники світових аграрних компаній презентували нові виведені гібриди таких культурних рослин як соняшник та кукурудза. Також, вони обговорювали їхні властивості та характеристики, методику та принципи вирощування тощо. Подібний захід вперше організовується в такому форматі та на міжнародному рівні, – наголошує агроном – насіннєвод Фасолько Микола Павлович.

Нагадаємо, в червні цього року ТзОВ «Бучачагрохлібпром» також організувала День поля. Тоді на захід з’їхались аграрії зі всієї України.

Comments are closed.