Недолюстрований прокурор режиму Януковича Денисюк рветься стати головним прокурором Тернопілля?

голова Кременецької РДА Сергій Сімчук та недолюстрований прокурор Олег Денисюк
Голова Кременецької РДА Сергій Сімчук та недолюстрований прокурор Олег Денисюк (справа)

Темна конячка серед прокурорів Тернопільщини в.о прокурора Кременецької місцевої прокуратури Денисюк Олег, подейкують,  мріє за допомогою свого вірного покровителя і вчителя Сергія Банаха посадити свою п’яту точку в крісло обласного прокурора (нагадаємо, саме Банах зазнав слави гонителя  тернопільських майданівців, екс-перший  заступник  прокурора Тернопільської області часів Пшонки,  а тепер  декан юридичного факультету  одного з вузів Тернополя).

Ще не так давно, під час Революції Гідності, займаючи посаду прокурора Шумського району Олег Денисюк був вірним служакою режиму Януковича і подавав позови до суду про заборону мітингів на Шумщині та про скасування рішень органів місцевого самоврядування про політичну ситуацію в країні, а ще відкривав кримінальні справи проти людей які їхали на Майдан. Загалом було знайдено у відкритому доступі 9 таких справ:

http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/53002370

http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/36140333

http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/36119735

http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/36146337

http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/36530403

http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/36530500

http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/49981716

http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/37033574

http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/37299146

Здавалось би, що після такого прокурор підлягає люстрації. Та не так сталося, як гадалося.

03 червня 2014 року Денисюка було звільнено з Прокуратури Шумського району. Говорять, що підставою для такого звільнення стало те, що Денисюк «доїв» підприємців. Останні дали покази перевіряючим. Матеріали цієї перевірки безперечно є у Генеральної прокуратури. Дивним чином він не сів за грати, а  опинився  в транспортній прокуратурі. Почалось реформування органів прокуратури і Олег Денисюк пішов у так звану декретну відпустку. Дружина Денисюка на той час працювала в прокуратурі Кременецького району. Транспортну прокуратуру ліквідували. Пересидівши в декреті спец перевірку, Олег Денисюк виходить із декретної відпустки і займає посаду своєї дружини. Згодом прокурора Кременецької місцевої прокуратури Свергуна «попросили» звільнити місце для Денисюка і той таким чином став в.о керівника Кременецької місцевої прокуратури.

При цьому у рейтингу він був лише на 19 місці, набравши 92 бали за знання законодавчої бази і лише 28,33 бала за результатами тестування на загальні здібності.

Можливо, теперішній Генеральний прокурор підніме позови Денисюка та судові справи і прийме справедливе рішення, а також з’ясує, чому Олег  Денисюк не пройшовши спец перевірку  опинився на керівній посаді. А поки що підприємливий прокурор і далі рулить на Кременеччині. Подейкують, що у тісній співпраці з Почаївською лаврою Денисюк активно займається дерибаном землі, за що користується повною довірою та підтримкою московських попів. А чого тільки вартує гучна давніша кримінальна справа попа-педофіла Тернопільсько-Кременецької єпархії Михайла Мазурчука, яка, кажуть, зараз зійшла нанівець за допомогою прокурора Олега Денисюка. Областю ходять чутки, що разом із своїм кумом головою Кременецької РДА Сергієм Сімчуком (http://zz.te.ua/holova-kremenetskoji-rda-na-sluzhbi-u-moskovskyh-popiv/)  прокурор Денисюк займається на підконтрольних їм пилорамах у Шумському районі (пилорама в с. Кути, пилорама в с. Андрушівка) незаконною переробкою на брус краденої з лісгоспу деревини.  Недаремно так довго вбивця 17- річного шумчанина, бувший начальник Кременецького лісового господарства Сергій Баран, так довго не міг потрапити на лаву підсудних та й до цього часу уникає справедливого вироку суду.

Один час питанням пилорам, де пиляють крадений ліс займалося СБУ, однак «чомусь» розслідування раптово припинилося. Чи не тому, що там замішані впливові чиновники?   Настільки впливові, що для них вказівка суду не указ. Бо не зважаючи на рішення суду внести до ЄДРДР повідомлення про злочин Денисюк цього не зробив. Мало того, м’ягко кажучи послав суд, мотивуючи тим, що він не вбачає там кримінального злочину.

Саме проти бездіяльності Кременецької прокуратури, злочинних місцевих судів виступав кременецький громадський діяч, член Народної Ради міста Кременця, депутат  Віталій Ващенко. У день вбивства він ходив до прокуратури та суду. Саме Ващенко якраз був розпочав запеклу боротьбу з незаконним вирубуванням лісів. Його неодноразово попереджували, щоб не пхав носа в лісову сферу. Розповідають, що кременецька прокуратура неодноразово “фабулила” кримінальні справи проти Віталія. Ще задовго до смерті Ващенка був спалений автомобіль одного із його соратників, та це не налякало активіста і тоді пішли в хід гроші. Були найняті кілери аж із Кривого Рогу, які і розправилися з ним. Зараз у слідчому ізоляторі  знаходиться виконавець вбивства З.  та його напарник, однак правоохоронці  не поспішають змусити вбивць назвати імена кременецьких впливових замовників. Чому,  усім зрозуміло.

Такий стан речей не може не непокоїти. Куди дивиться ОДА на чолі із своїм керманичем, адже саме від того хто буде сидіти у кріслі обласного прокурора залежить правопорядок на теренах Тернопільщини. Та відповідь не забарилась. Нікуди не дивиться, бо ж його одногрупник голова Шумської РДА Сімчук кум Денисюка.

Громадськість Шумщини готує відповідне звернення на Генерального прокурора Луценка з вимогою не допустити до керівництва такого заплямованого прокурорішку.

Світлана Мирна

den1 den2 den3 den4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

На фото:  голова Кременецької РДА Сергій Сімчук

та недолюстрований прокурор Олег Денисюк

Коментарі вимкнені.