Порошенко навідався до чортківчан, щоб подивитися, куди їх працевлаштують


Сьогодні, 14 грудня 2016 року Божого, за участю президента Петра Порошенка у Чорткові відкрили філію Товариства з обмеженою відповідальністю “СЕ Борднетце – Україна”.
Директором філії призначено Олега Білобровка, який до цього працював керівником фінансового відділу “СЕ Борднетце-Україна” в Байківцях.

За словами директора, людей на роботу братимуть у радіусі 40 кілометрів від Чорткова.
Вид діяльності підприємства: виробництво електричного та електронного устаткування для автотранспортних засобів.
Про підприємство: товариство з німецько-японськими інвестиціями “СЕ Борднетце-Україна” – міжнародна компанія, заснована фірмою “Сумімото Електрік Борднетце в 2006 році, є постачальником систем до міжнародної автомобільної промисловості.
Розпочато будівництво підприємства у Чортківському районі 2016 року.
За результатами розгляду перспективних земельних ділянок керівниками вибрано земельну ділянку з виробничим приміщенням ВАТ “Агромаш”.
11 березня 2016 р. керівництвом ТОВ “СЕ Борднетце-Україна” та ВАТ “Агромаш” підписано відповідний договір купівлі.
На першому етапі реалізації інвестиційного проекту в м. Чортків планується будівництво логістично-виробничої та адміністративно-побутових площ і створення 1000 робочих місць.
Завершення реалізації проекту заплановане у 2017 р., що дасть змогу збільшити чисельність робочих місць до 2 тисяч.
Станом на сьогодні, перший етап будівництва заводу, що включає реконструкцію старих приміщень “Агромаш”, об’єднання їх в один логістично-виробничий цех на фінішній прямій. Проводяться підготовчі роботи до реалізації ІІ етапу інвестиційного проекту.
Створено 500 робочих місць, поки що працевлаштовано 400 осіб, які зараз проходять навчання та інструктаж.
За серпень-жовтень 2016 року середня заробітна плата штатного працівника становила 4500 гривень. В цілому у реалізацію цього проекту планують інвестувати орієнтовно 12 мільйонів євро.

Із Чорткова президент виїхав у Трибухівці на підприємство Петра Ґадза.

 

Коментарі вимкнені.