Як очільник Тернопільської обласної ради отримав щеплення від грипу (фото)

8 листопада, очільник обласної ради отримав щеплення від грипу. Адже цей недуг доволі небезпечний, має важкі ускладнення. Медики наголошують: «Поширення вірусу грипу відбувається повітряно-крапельним шляхом. Навіть короткочасний контакт з людиною, хворою на грип, може привести до захворювання. Виключити всі можливі контакти, на жаль, неможливо. Але ми можемо захистити себе і наших близьких, створивши захисний титр антитіл від вірусу грипу. Для цього необхідна вакцинація.
«Наразі аптечні заклади краю отримали препарати, необхідні для проведення щеплення. Раніше ми користувалися вакциною корейського виробника, цього разу завезли французьку вакцину, – говорить голова обласної ради. –  Вакцинацію слід проводити завчасно, до початку епідемії, оскільки максимальний захист від вірусу виникає тільки через два тижні з моменту введення вакцини. Вакцинуватися необхідно щороку, так як імунітет від конкретного штаму вірусу грипу не довічний і зберігається лише протягом епідемічного сезону. Оптимальним часом для проведення вакцинації проти грипу є період з вересня по грудень. Але якщо з якихось причин ви не встигли цього зробити, то можна провести вакцинацію протягом всієї епідемії. Щеплення – єдиний ефективний спосіб захиститися від вірусу грипу або зробити протікання недуги легшим, нічого дієвішого ще не придумали, – підсумовує  Віктор Овчарук. – Тож кожен має бути відповідальним за власне здоров’я, особливо, якщо належить до групи ризику,» – звертається до краян голова обласної ради.
 
Довідково:
Відсоток охоплення вакцинацією проти грипу по області складав 2015-201 6рр. 0,1% (1037 ос.) при плані 5595, середньодержавному показнику – 0,2%. Серед груп ризику при плані 1770 охоплено 654 особи медичних працівників.
Щеплення проводились за рахунок джерел фінансування: власні кошти – 21,4%, кошти підприємств – 15,9%, за кошти місцевого бюджету – 62,7%.
За прогнозом ВООЗ в епідемічному сезоні 2017-2018 років на території України ймовірорно будуть циркулювати наступні штами вірусів грипу:
А/Мічеган/45/ 2015 (H1N1)- подібний вірус
A/Hong Kong /4801 (H3N2)- подібний вірус
B/Brisbane/ 60/ 2008. / 2014

-1 thoughts on “Як очільник Тернопільської обласної ради отримав щеплення від грипу (фото)

  • 15:16 | 13.11.2017 о 15:16
    Permalink

    Ще йому треба зробити щеплення “від БАЙДУЖОСТІ”, щоб слухав людей нашого краю. Він зробив так, що на офіційному веб-сайті тернопільської облради ЕЛЕКТРОННА ПРИЙМАЛЬНЯ не працює ! Файний радовець, розумний і … чуйний ! Попробуйте до нього звернутися через електронну приймальню. А депутата до облради на теренах борщівщини вдень з вогнем не відшукаєте. Колись, за радянщини, була така “мода”, що скрізь в сільрадах було повідомлення – оголошення : такого -то числа такого-то місяця з такої години до такої ПРОВОДИТЬ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН депутат облради чи райради такий-то. Чи не пора “відродити” той принцип місцевого самоврядування в теперішній час. Бо й депутатам треба колись робити Звіти на тему :”Про роботу в виборчих округах”, в т.ч. особистий прийом громадян, порушені питання, вирішені питання. Чому ми маємо по 4-5 разів звертатися по такому “дрібному” питанню, як, наприклад, ПОШИРЕННЯ РАДІОСИГНАЛУ тернопільських радіостанцій, та й телесигналу – на “тарілку” ?? Закарпатці, франківці, буковинці якось можуть то “провернути”, і до нас тягне і канал ГАЛИЧИНА, і ТИСА, ПРЯМИЙ канал, 1ЗАХІД, ГРОМАДСЬКЕ. Зробіть щось, “вельможі”, що вже й “панами” хочете зватися. Пригадується Панама з Лазаренком… Робіть щось для краян. Робіть ліпше, гірше – само зробиться…

Коментарі вимкнені.