На Фаріон “напали” невідомі, які виявились міліціонерами

28 серпня під час урочистостей з нагоди 155-річчя від дня народження Івана Франка в Нагуєвичах у Львівській області троє невідомих чоловіків напали на депутата Львівської обласної ради від ВО “Свобода” Ірину Фаріон, повідомили в прес-службі “Свободи”, – пише gazeta.ua

Сталося це, коли Фаріон піднімалася на сцену для виступу. Троє молодих чоловіків міцної статури намагалися перешкодити їй, почали стягувати зі сцени, сказано в повідомленні.

“Кривдників зупинив голова Львівської обласної ради Олег Панькевич та депутати обласної ради, які захистили колегу”, – відзначили в “Свободі”, додавши, що за цим інцидентом спостерігали кілька тисяч гостей свята, двоє міністрів, радник президента, голова облдержадміністрації і кілька міліцейських посадових осіб.

Пізніше правоохоронні органи Львівщини дали пояснення інциденту з депутатом Іриною Фаріон.

“Після з’ясування всіх обставин встановлено, що охорону громадського порядку під час зазначених заходів забезпечували співробітники міліції Львівщини, які несли службу як в службовій формі одягу, так і в цивільному”, – сказано в повідомленні.

“Програмою заходу не був передбачений виступ депутата, з якою стався інцидент. Працівники міліції, які намагалися зупинити депутата, не знали її в обличчя. Відразу після того, як їм повідомили, що це депутат обласної ради, жінку пропустили для виступу”, – відзначили в міліції.

 

-1 thoughts on “На Фаріон “напали” невідомі, які виявились міліціонерами

  • 17:58 | 29.08.2011 о 17:58
    Permalink

    Якщо подивитись на нетипову жестикуляцію, котру постійно демонструє пані Ірина Фаріон, виникають думки про гіпноз жестів.

Коментарі вимкнені.