“Тільки у нас в селі має бути файно” або Чим львівська влада краща за тернопільську (відео)
У Тернополі влада не дає розвиватися бізнесу та мляво підтримує ідеї мешканців. У Львові же все навпаки.
Власник тернопільського анти-кафе «Тралі-Валі» Руслан Гаврилюк на практичному семінар з ресторанного бізнесу, організований Школою Молодої Еліти, розповів про проблеми з якими зіштовхнувся при відкритті ексклюзивного закладу у Тернополі.
Він каже, що прораховував кожен крок, щоб часом “в щось не вступити” та просить міську владу дозволити спокійно працювати.
«Поставив рекламу біля закладу – вже хочуть “нагнути”. Дайте людям працювати. Я плачу податки. Все вчасно плачу, а ви стараєтесь закрити підприємця. Дзвоню у міську раду, розповідаю про ситуацію. Кажуть, що взагалі нічого не можна. Кажу їм, а якщо я зроблю годівнички для птахів? Всеодно будете штраф платити, – відповідають мені. Жінка з міської ради каже – 1700 грн буде у вас штраф і без попередження. Владо, ви ж маєте не карати, а допомогати. Адже Львів обвішаний рекламою. Тільки у нас в селі має бути файно», – каже він.
У Льовові таки дійсно зовсім все по-іншому. Відомий екскурсовод львовознавець Петро Радковець розповідає, що заслуга влади у тому, що вона не заважає місту і бізнесу розвиватись.
«Влада у Львові все-таки розуміє, що залучити інвестиції та великі проекти можна тільки в тих місцях, де людям жити комфортно. Те про що ми мріяли ще десять років тому, зараз реалізовано. Це, наприклад і інформативні стенди, туристичний координаційний центр на вокзалі, в міській раді. Це можливість прийти в міську раді і запропонувати проект – і тебе зрозуміють. Ти вже не приходиш просто так, а тебе можуть підтримати. Можуть не профінансувати, але скерують у відділ, який цим займається. І відділ промоцій Львова працює дуже серйозно і приймає дуже багато гостей з різних кінців світу», – каже він.
Коментарі вимкнені.