Чим ще займатимуться поліцейські Тернополя?
Тисяча сорок вісім дорожньо-транспортних пригод трапилося на дорогах Тернопільської області за сім місяців цього року. Тридцять три людини загинуло, 412 осіб отримало травми. Про це на зустрічі з журналістами повідомив начальник Головного управління Національної поліції в області Олександр Богомол.
Основна причина аварійності – порушення правил маневрування, перевищення швидкості, недотримання дистанції, порушення правил проїзду перехресть та обгону. Не зважають водії і на заборону керувати транспортом у нетверезому стані.
– Уся інформація про ДТП надходить на лінію “102″. Кожне повідомлення реєструється і на кожне виїжджає поліція – по місту патрульна, по області інші працівники Нацполіції, – розповів Олександр Богомол. – Всі автопригоди фіксуються. Тому один з фактів росту це те, що жодна аварія не залишається поза увагою навіть там, де легкі тілесні ушкодження.
У цьому році, каже головний правоохоронець краю, зменшилася кількість дорожньо-транспортних пригод, в яких загинули люди. Аби зменшити аварійність на автошляхах Тернопільщини, в головному управлінні національної поліції від початку року розробляються різноманітні інформаційні буклети та ролики, допомагають правоохоронцям і керівники міста та області. Ведеться робота над покращенням освітлення проїжджої частини, наноситься розмітка та встановлюються дорожні знаки. В місцях із найвищою кількістю аварій і там, де дозволяють норми, встановлені “лежачі поліцейські”.
– Восьмого серпня в державі, а Тернопільська область не виключення, стартує місячник безпеки руху, – каже Олександр Богомол. – До нього залучатимуться працівники патрульної поліції, всі підрозділи Нацполіції, висвітлюватиметься тематика у засобах масової інформації. Усе робитиметься для того, щоб зменшити кількість аварій на автошляхах нашого краю.
Коментарі вимкнені.